Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néztek furcsán rám a...

Miért néztek furcsán rám a szálláson?

Figyelt kérdés
Elutaztam két napra Tatára, egy tó melletti panzióban szálltam meg. Nagyon barátságos hely, egyszerű, de meg voltam elégedve a kényelemmel és az ellátással is. Egyedül mentem, és már a recepción éreztem a furcsállást a recepciós úrtól, hogy egy fiatal lány (23 éves vagyok) egyedül utazik. Kérdezte is, hogyhogy egyedül? Mondtam, pihenni szeretnék. Aztán másnap reggelikor lementem az étkezőbe, és mivel nem volt üres asztal, egy idős pár hozzám ült le. Elbeszélgettünk reggeli közben, nagyon kedvesek voltak, de mikor mondtam nekik, hogy egyedül vagyok itt, meglepődtek és nem tudták hova tenni a dolgot. Aztán a személyzet figyelte minden lépésemet. Ha elmentem, ha visszajöttem figyeltek, ha meg a szobámba maradtam, akkor meg bekopogtak piti indokkal, hogy mindennel meg vagyok-e elégedve, kell valami? Idegesítő volt, úgy éreztem magam, mintha a két nap alatt 0-24 meg lennék figyelve, akiknek meg elmondom, hogy egyedül szállok meg itt, elhátrálnak tőlem. Ez normális? Vagy csak szimplán hülye embereket fogtam ki a hétvégén? A panziókban/hotelekben nincsenek hozzászokva, hogy valaki egyedül jön?
2019. júl. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet hogy most meglep amit írok, de 23 éves lányok általában nem szoktak egyedül nyaralni menni. Tegyük hozzá, fiúk se nagyon. Úgyhogy szerintem teljesen érthető, ha mindenki csodálkozott.
2019. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emberek általában nem szoktak egyedül nyaralni. Én is kivétel vagyok, pont mint te
2019. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert jóformán senkire sem jellemző hogy egyedül jár el nyaralni.

Ha esetleg azt mondtad volna a recepción hogy munkaügyben érkeztél pár napra akkor lehet nem néztek volna ennyire vagy ha azt mondtad volna hogy ismerőst látogatsz meg, de nem tudsz hol megszállni például. de így hogy egyedül odamentél és pihenni akartál nyilván gyanús volt nekik. De simán hihették azt is hogy valamiféle ellenőr vagy aki vendégnek kiadva magát lecsekkolja a helyet alaposan és lehet ezért szálltak rád mindenféle piti dologgal hogy minél jobban megfeleljenek neked ha tényleg valami ellenőrnek hittek. Ilyenekre mondjuk volt már példa.

2019. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem egy ilyen alkalom volt amikor úgy voltam vele, hogy elmehet mindenki melegebb éghajlatra aztán elmentem pár napra Kőszegre nyaralni egyedül. Jól esett ott sétálgatni napközben, este kiülni meginni egy-két sört és csak egyedül gondolkozni a dolgokon.


Engem mondjuk a személyzet békén hagyott de az emberek úgy néztek rám mint egy szellemre, hogy mit mászkálok/ülök és iszok én ott egyedül. Nekem mondjuk egy velem született tulajdonság, hogy erőteljesen hidegen hagy mások véleménye úgyhogy engem nem zavart annyira.

2019. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
A panziósok nyilván ellenőrnek hittek. A többiek meg... hát tényleg furcsa egy egyedül utazgató lány, főleg faluhelyen, de kit érdekel.
2019. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!