Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől van sokszor sírhatnékom...

Mitől van sokszor sírhatnékom és mitől ment el az összes önbizalmam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Zavarba jövök bizonyos emberek előtt, olyanok előtt is akiket régóta ismerek màr és azelőtt sose volt ilyen problémám. Kèpes vagyok elsírni magam előttük. Persze nem munkahelyen ott mèg tudom magam tartani de sok erőt igényel. Ismeri valaki ezt a fajta pánikot? Ez már szociális szorongás? Valami gyógymód nagyon kéne. Mert ez szörnyű. Talàn a hormonok teszik? Vagy az hogy 38 éves fejjel kint nèmetorszàgban egy sulit vègzek és sokat izgulok. Sokat csalódtam pl. Régebben barátnőkben amik megviseltek nagyon és már elzárkózok minden új kapcsolattól. Beteges mi? :D de sajna ez van. Hogyan tünt el az összes ömbizalmam annak ellenére, hogy megélek mèg a jég hàtàn is? Bàrcsak laza lennèk és nem akarnék mindenkinek megfelelni. Na erre mit írtok? Hasonló korú vagy idösebbek vèleménye érdekelne. Köszi.

2019. júl. 22. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem normális hogy így érzel.
2019. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!