Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Elkezdtem gyűjteni energiaital...

Elkezdtem gyűjteni energiaitalokat. Hogyan szokták gyűjteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Az üdítőt megszokták inni belőle és csak a dobozt rakják ki "dísznek", vagy üdítővel együtt rakják el? Hallottam egy olyat, hogy ha sokáig van benne az üdítő akkor megpüffed a doboz teteje/alja. Illetve, hogy ha megisszák belőle az üdítőt, akkor hogyan lehetne úgy kinyitni, hogy ne legyen olyan csúnya a teteje. A másik kérdés pedig az lenne, hogy a limitál kiadású energiaitalokban mi ér sokat? Az üdítő ami benne van, vagy a doboza? Milyen limitált kiadású energiaitalokat, akár sima üdítőket (coca cola, pepsi, fanta stb.) tudnátok mondani, amik jelenleg elérhetőek, vagy előreláthatólag a jövőben lesznek hamarosan elérhetőek?

2021. jan. 22. 09:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment mindenkinek a zöld pipa :)
2021. jan. 22. 13:12
 12/12 Sjsjyj válasza:
Én megiszom és csak a dobozt gyujtom
2021. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!