Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet kapni kiwi szörpöt,...

Hol lehet kapni kiwi szörpöt, amiben nincs édesítőszer, vagy más gyümölcs?

Figyelt kérdés
Régebben volt Piroska kiwi szörp, de mostmár csak kiwi-lime. A többi márka, amikkel találkozom, mindegyik édesítőszeres. Hová tűntek a normális kiwi szörpök?

2022. febr. 18. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom nem igen keresettek. Mi bajod az édesítőszerrel?
2022. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Más íze van az édesítőszernek, és van, aki érzékeny rá.

Attól én is kivagyok, hogy mindent teletolnak édesítőszerrel, ezért szoktam évekkel ezelőtt az üdítőkről, pedig nem ittam mindennap.

2022. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly a Pennyben vettem kiviszörpöt (talán Bino néven fut), a negyede ténylegesen kivilé, és ha jól emlékszem, nincs benne édesítő. Tűrhetően jó minőségű, bár nekem jobban bejött a természetellenesen opálos, neonzöld retro szörp, aminek abszolút semmi köze nem volt az igazi kivihez. :) Másfélével én sem találkoztam évek óta.
2022. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ma már nem lehet kapni édesítőszermentes kiwi szörpöt. :/ :(


Ezek vannak, nézz körül: [link]

2022. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
De ki iszik kiwi szörpöt?
2022. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!