Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért kell egy gyümölcslébe...

Miért kell egy gyümölcslébe cukor, vagy édesítőszer? Miért van ezeknek piaca?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább azon kellene elgondolkodni, hogy a 100%-os gyümölcsléknek (ami ugye fanyar ízű) miért nincs?
2015. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert higitjak.
2015. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert amugy nem lenne eleg edes. mi ebben a bonyolult?
2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Mert nem vennék meg az emberek, hozzá vannak szokva az édeshez.

De én pl. veszek tényleg 100%-os gyümölcslevet termelőtől.

2015. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt az emberek tudatlanok, meg nincs pénzük, kapacitásuk mindig a legjobb minőséget megvenni.

Másrészt a nem hőkezelt friss, 100°%-os gyümölcslé nem áll el, megbuggyan, azt nem lehet úgy értékesíteni.

Ha csak hőkezelve van, a lé úgy sem áll el sokáig, de a vitaminok már nem maradnak meg benne.

A cukor az tartósít...

De lébe sok kell belőle a biztos tartósításhoz... Szóval....

100%-os gyümölcslét ha veszel, akkor ne is álmodj róla, hogy az tényleg csak gyümölcslé. Biztos, hogy lesz benne tartósító meg cukor vagy édesítő.


Ha termelőtől veszed, akkor is lesz benne valami, hacsak nem szezonális gyümölcsből ott azonnal, azonnali fogyasztásra készítette....

2015. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én azt hittem a légmentes tetrapack meg egyéb csomagolási technikák elegendően a tartósításhoz viszonlyga hoszabb időre.
2015. jan. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!