Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit ( talán gyümölcsöket,...

Mit ( talán gyümölcsöket, vagy édesítőszeres kakaót, esetleg 90 %-os étcsokoládét, netalán mást? ) ajánljanál olyan embereknek, akik képtelenek megállni, hogy az étkezések között ne egyenek édességeket? Tíz kilónak le kell mennie.

Figyelt kérdés
Akiknek egyedül csak a nyelvük kívánja ezeket, de azt megállíthatatanul!

2019. dec. 16. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Étcsokiból 1-1 kocka max. egy sor; gyümölcs 1-1 db, ne banán vagy szőlő; 2-3 keksz.

Viszont a megállíthatatlanul kívánás álljon meg napi 2x-nél, mert ha minden órában eszed, akkor eljutsz hamar a tábla csoki végéig is.

2019. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én azt tanácsolom, hogy egy kockácska csokit öblíts le majd egy jó nagy adag, buborékmentes vizzel.
2019. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. fehérjeporból és konjaklisztből lehet pudingot készíteni,

2. konjakliszt, kakaópor, édesítőszerből forró csokit,

3. cukormentes gyümölcslé vagy szörp és agaragarból gyümölcszselé.

2019. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy megàllíthatatlanul. Elsősorban önkontroll gyakorlàsa. Anélkül hosszútàvon nehezen fog menni. Amúgy én 1-2 db cukormentes cukorkàt olvasztok el a szàmban és meg van oldva az édesség irànti vàgyam, 3g szénhidràt van egy db- ban , nem vészes. Van többféle ízben. Plusz néha ch csökkentett, cukormentes édességek szigorú mértékkel. Az én gyomrom sajna nem bírja a gyümölcsökben lévő fruktózt, rosszul leszek tőlük, így nem eszem semmilyen gyümölcsöt. De aki egészséges annak az is jó megoldàs, persze mértékkel, hisz az is cukor- megdobja a vércukorszintet.
2019. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősen függ követsz e valami diétát és hasonlók, van, akiknek egy csomó minden nem fér bele, de én pl ezeket szoktam..


Tejes kávé, édesítés nélkül, a tej maga elég édes

Gyümölcs (narancs vagy mandarin mostanában)

Tea édesítővel

Mézes dió (van nálam elrakva egy kanállal elég is az édes méz miatt)

100%os gyümölcslé

2019. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi tippeket! Ment a zöld.


De még kell értenetek, igenis van, LÉTEZIK a megállíthatatan édesség nassolás!


Sajnálatosan...


Állandóan ennem kell valami édeset, mert beledöglök, ha nem érez valami édeset legalább óránként a nyelvem! Szó szerint kibírhatatlan! De aki ezt nem érzi át, az fél sem tudja fogni milyen rossz ez! Nektek is valószínű hiába magyarázom, nem hiszem, hogy még tudjátok érteni...

2019. dec. 16. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Döntés kérdése. Te döntöd el, hogy megàllítod a folyamatos édesség evést, és kontrollt gyakorolsz, hatàrokat szabsz önmagadnak, vagy nem.
2019. dec. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el megértem, tudom milyen függőnek lenni. De ki lehet belőle màszni... ha igazàn akarsz.
2019. dec. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a napi menümbe belekalkuláltam a reggeli csokimat ez általában snickers vagy baunti, és 80gramm cukrot, ez általában bármilyen 1zacskó cukrot lefed... így is kaloria minuszban vagyok, és fogytam 40kg-ot.

120ról 80ra.

2019. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De van mikor a zacskó cukor helyett cukrászdába megyek és betolok 6krémest...
2019. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!