Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyire egészségtelen az...

Mennyire egészségtelen az energiaital?+szavazás

Figyelt kérdés

Holnap szeretnék inni egy energiaitalt, eddig még sosem ittam, mivel neten olvastam, hogy nem 1 ember rosszul lett tőle, és mentő vitte el, nem szerettem volna, hogy nekem is legyen esetleg valami bajom.

De sok ismerősöm mondogatja, milyen jó, ezért gondoltam, kóstolok egyet.

Na de melyiket?



2022. máj. 19. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
A Red Bull Zero a legfinomabb nekem. A cukrosokat rühellem egytől egyig. Viszont nálam is meg még többektől hallottam hogy náluk is szapora szívdobogást okoznak ezek az italok. Volt már szúró érzésem is néha szívtájékon ami azért elég aggasztó. Kávéból ihatok akármennyit attól soha nem volt ilyen. Plusz az élénkítő hatása is jobb, tovább tart nálam. A felsoroltak közül nekem a Monsterek borzalmasan, hányingerkeltően édesnek bizonyultak. A Hell nekem konkrétan másnapos hígfos szagú,ízre közepes. A Bombában nem sok koffein van, viszont jó ízű. Kinek melyik jön be, ez változó.
2022. máj. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért óvatosan, a koffein durván hashajtó sokaknál
2022. máj. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

32mg/100ml az sok koffein?

Eddig csak tejeskávét ittam amiben van némi koffein

Meg helles kávét 😅

2022. máj. 20. 06:02
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy energiaitaltól nyilván nem fog elvinni a mentő, ha így lenne, valami tiltott szer lenne, nem pedig minden boltban fellelhető tucatcikk. Attól még nagyon nem egészséges, de miért ne próbálhatnád ki, ha már így rákészültél.
2022. máj. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Adrenalint próbáld elsőnek. Abban van a legkevesebb koffein.
2022. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészsegtelenebb mint egy pohar kola. Nincs benne tobb koffein mint egy presszo kaveban.

Tulajdonkeppen viz,cukor,es aroma amibol all egy kis széndioxiddal es koffeinnel dusitva.

2022. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát ittam egy mangós burn-t, semmi hatást nem éreztem... Se jót se rosszat.

Vagy esetleg egy hell jobb?

2022. máj. 20. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!