Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek zseni vagyok, ezt...

Szerintetek zseni vagyok, ezt találtam fel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az edzés mellett nem szabad megállnia az életnek.


Gondolkodtam egy kicsit nem kell hozzá sok kb. 2 perc alatt kitaláltam a dolgot, emiatt is érzem magam zseninek.


Tehát az a helyzet, hogy ugye az emberek szeretik a sört, de az alkohol tartalma miatt nem lehet ilyet megengedni.


Szóóval a helyzet az, hogy mi van akkor ha én fogom a söröcskémet, felforralom, így kimegy belőle az alkohol, majd visszahűtöm. Tádáá, alkohol mentes sör lett, igazi sör ízzel.


Ötletek? Szerintem ZSENIÁLIS.



2022. júl. 21. 10:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress magadnak valami nyári diákmunkát, ami mellett nincs időd hülyeségeken gondolkodni!
2022. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Pedig ez már a 2. találmányom, az első az volt, hogy ha felöntöd vízzel a kólát, akkor ugyanazért a kalóriáért több kólát tudsz inni.


Nem sokára újból jelentkezem egy friss találmánnyal, addig is kutatok.

2022. júl. 21. 20:56
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne fáradj
2022. júl. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig ez már a 2. találmányom, az első az volt, hogy ha felöntöd vízzel a kólát, akkor ugyanazért a kalóriáért több kólát tudsz inni."

Akkor ezzel is felsültél, hisz ugyanannyi kóla kell akkor is ugyanannyi kalóriához. Hisz a maradék az csak a víz, amivel felöntötted, nem kóla.

2022. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, csak meg kell találni a megfelelő mennyiséget amivel fel kell önteni, hogy ne változzon az íze és tádáá, több kóla for the same kalória.
2022. júl. 22. 09:01
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudok képzelni undorítóbb dolgot, mint a szénsavmentes sör.

Mert ugye forralással az is kijön és ha nem lenne úgy elég szar az íze, akkor bónusz még egyéb mellékízei is lesznek, szintén a hőkezeléstől.

Ha a szomjhalál fenyegetne sem innám meg, ahogy kólát sem hígítanék. Mondjuk alapon nem szeretem, de ha szeretném, akkor vagy innám simán, vagy ha nem férne bele a diétámba bármi miatt, akkor elhagynám, nem halnék bele.

Némi önfegyelem kellene, ha már edz az ember, nem pedig forralt sör meg pancsolt kóla, már ha komolyan veszünk egyáltalán téged.

Kismillió alkoholmentes sört kapni, köztük egészen finomat is, ha nem találsz olyat, ami ízlik, akkor meg ne igyál és kész, azért ez nem rakétatervezés. Forralás után garantáltan sokkal gusztustalanabb lesz végtermék, bármelyik más boltban kaphatónál, trollocska.

2022. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a zéró kóla miért nem opció? Más íze van valóban, de a hígított verziónál tuti az is jobb és vedelheted nyakló nélkül, ha van hozzá gusztusod.
2022. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mivel a kérdés feltalálása akkor ötlött meg bennem, amikor otthon épp normális coca-cola volt, nem zéró vagy lightos.

Tehát ha éppen az van otthon, így lehet vele kalóriát spórólni.

2022. júl. 22. 09:33
 19/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerinted zseni vagyok, feltaláltam a kanálon a mélyedést.
2022. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A forralt sörből kimegy a szénsav...hiába visszahűtöd egy szénsav nélküli sör nem valami finom...
2022. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!