Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak tömegnövelőt szedek...

Ha csak tömegnövelőt szedek azzal is elérek valamit vagy még kell hozzá valami? (vitaminok stb. ) Valami zseni rámírhatna:D

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát most ez annyi mindentől függ. Ismerek olyat, aki házimunkát végzett 3 hónapig, nem edzett, parizeres zsömléken élt, és 170 centihez 75 kiló és full szálkás..


Genetikafüggő és étrendfüggő. Én sehol sem lennék vajaskenyérrel meg kakaós csigával, de azt sem tudom, hogy neked mi az alap étrend. Ha alapvetően is elég sok húst eszel, és mellé megy a tömegnövelő(főleg ha nem 15%-os szar), akkor egész jól fejlődhetsz. Ha viszont heti 2-3x eszel rendes húst, és fehér liszt, meg chips az alapkajád, akkor valszeg gyengébben fejlődsz(a kieg. dob valamit rajta, de az első az étrend).


Milyen alkat vagy? Full vékony, vagy izmosabb típus? Mi az alapétrended?

2013. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A táplálkozás a legeslegfontosabb! A vitamin is nagyon fontos. Csak ezek után jön a tömegnövelő.
2013. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tudod mi kell??????????

leirom a rangsort


1.tömegnövelő étrend ha ez nincs akkor semmit nem ér a tömegnővelő

2.multi vitamin vitamin+c vitamin esetleg cal-mag

3.egy jó tejsavó protein, mellé gyors ch (tömegnövelő nem éri meg sokkal olcsóbb ha veszel ch-t és fehérjét és együtt iszod a 2-öt)

4. ez már nem egyértelmű ezekre csak AKKOR KÖLTS HA AZ ELÖZÖK MEGVANNAK: No fokozo, kreatin, izület védő omega3-6-9 stb.

2013. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

írtam választ az előzőre is, nem hitted el nekem?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4905..

2013. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak azthittem hogy azt nem írta ki
2013. okt. 5. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:
175-180 cm körül vagyok és 67 kg
2013. okt. 5. 12:22
 7/7 anonim válasza:

Fontos, hogy sok fehérjét vigyél be, helyes táplálkozás elengedhetetlen. Valaki írta a kakaós csigás példát, teljesen igaza van. :D

Vitaminokat szedhetsz, azok feltöltik a szervezetedet. Ami neked fontos lehet: b-komplex, c, d3, e, k2 vitaminok, ásványi anyagok közül cink, kálcium, magnézium + vas. Szedhetsz még királydinnye és ginseng tartalmú étrendkiegészítőt is, ezek amúgy is növelik a szellemi és fizikai teljesítményt. Ártani egyik sem fog.

2013. okt. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!