Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Tyson Fury zseni vagy csaló?

Tyson Fury zseni vagy csaló?

Figyelt kérdés

Én semmit nem láttam benne sosem, olyan fura mozgása van, ijesztgeti az ellenfelet, ide oda kapkodja a fejét hátratett kézzel és képeket vág.


Tehát nem értem hogy, de valahogy mégis nyer mindig. Az ellenfelek mintha nem önmaguk lennének.


Elképzelhető hogy a cigány banda valamilyen csalást alkalmaz? Valamilyen bűvész trükk? Esetleg megspékelik az ellenfél vizét?


2022. ápr. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Akinek van egy kis fogalma a bokszról az elismeri, hogy jelenleg kiemelkedően ő a legjobb nehézsúlyú. Megvan a termete, megvan a technikája és emellett stílust is tud váltani ha szükséges. Azt meg ugye nem gondoltad komolyan hogy valaki odamegy és belerak valamit az ellenfél vízébe? Hol élsz te?
2022. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MDaniel98 ***** válasza:
60%
Bűvésztrükktől még senki sem tanult meg bokszolni:D
2022. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem olyan furi. 😀
2022. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszolónak van igaza. De ez nem feltétlen Fury érdeme. Ebben az érában ő az egyetlen kiemelkedő bokszoló.


Olyan ez mint a magyar Erdei Zsolt, vagy mint a Klicsko fivérek. Nem feltétlen voltak jó bokszolók (persze rosszak sem), de nem volt ellenfelük, a felhozatal nevetséges volt, és aki pedig név volt, azzal rendre nem is tudtak mit kezdeni.


Azért egy Tyson Fury egy huszonéves Mike Tyson-nal nem sokat tudna kezdeni, de Wilder sem sokáig húzta volna, AJ-ről meg már nem is beszélek...


Nincsenek nagy nevek már a nehézsúlyban, így "könnyű" a trónon lenni.


Mint a foci. Oké, ne a magyar fociból indulj ki, de egy Spanyolországnak könnyű első helyen lenni a tabellán, ha a maradék 3 Románia, Csehország meg Szlovénia. Ha a maradék 3 Franciaország, Olaszország, Németország lenne, akkor nem olyan biztos, hogy Spanyolország virítana az első helyen.

2022. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!