Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen szemes kávékat próbáltá...

Milyen szemes kávékat próbáltál, melyik ízlett leginkább és melyik legkevésbé?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Omnia volt a családunk régi nagy kedvence, de a Tchibo kávékat is szívesen vásároltuk. Manapság többnyire, mi is Nespresso kapszulás kávéfőzőt használunk. LOR, Starbucks, Jacobs, és az ALDI-ban kapható Amaroy-t.

Jómagam koffeinmentes kávékat fogyasztom. Sajnálatosan, abból nagyon behatárolt a választék, jellemzően mindegyik márkából csak egy fajta mentes létezik. Pedig megkóstolnék ezekből más aromájút is.

Szemesből most is van itthon Tchibo Barista Espresso, az nagyon finom!

2022. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én nagyon sok fajta kávét kipróbáltam, de egyiknél se találtam meg azt az ízt, amit egy kávézóban elfogyasztott lavazza vagy ILY után érzek. Pedig vettem tök ugyan olyan kávét is. És arra a következtetésre jutottam, hogy mivel ott nagyobb ipari gépekkel csinálják a kávét, nagy bar nyomással, ezért nem lesz soha ugyanolyan.

Nem tudom Te mivel főzöd otthon, de én külön darálom, és egy sima szarvasi kávéfőzővel főzöm. Ami a legkevésbé ízlett a piros segafredo.

2022. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!