Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A krumpli, a barna rizs vagy...

A krumpli, a barna rizs vagy a durumtészta hízlal leginkább? (Esetleg sorrend? ) Valamint melyek a legkevésbé hízlaló gyümölcsök?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!

2014. szept. 15. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ananász.

Keress kalótiatáblázatot.

A fogyás hízás nemcsak a kalóriától függ, lehet pajzsmirigy működési zavar, vagy felszívódási zavar pld rejtett glutén intolerancia, nehéz kimutatni, diéta elején fogyás, aztán egy idő múlva hízás. Vagyis egyénfüggő.

2014. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriára nem tudom pontosan, nekem szénhdirát diétát kell csinálnom, szóval a glikémiás indexet figyelnem. Ebből a szempontból a barna rizs teljesen jó, utána a durum tészta, és a krumpli. Fontos, hogy a krumplin legyen kis olaj, de nem bőolajban sült, mint pl a sültkrumpli.
2014. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bogyós gyümölcsöktől elég nehéz meghízni, azt hiszem :)


Valószínűleg az hizlal jobban, amiből többet eszel, illetve hamarabb megéhezel tőle. No igen, utóbbi a GI-hez kapcsolódik, de az előző is fontos lehet. Pl. van, aki megeszik egy vagon tésztát és éhes marad. Én a krumplival nem laktam jól soha... Rizsből viszont kevéssel is.

2014. szept. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A rizs jobban hizlal a krumplinál mert nagyobb a kalória tartalma. De csak ha a krumpli nincs olajban sütve. Akkor már az hizlal jobban.
2016. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és gyümölcsök nem hizlalnak.
2016. aug. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!