Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen negatív élményed van...

Milyen negatív élményed van az újfajta műanyag üdítős kupakokkal?

Figyelt kérdés
Nekem ma elvágta az ujjamat az a rész ahonnan leszakítottam a kupakot. A rendes kupakkal még soha semmilyen balesetem nem volt.
2023. márc. 20. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idegesített mikor első alkalommal találkoztam vele. Útban volt, nem tudtam rendesen önteni az üvegből, mivel vendégségben találkoztam vele, így nem vághattam le a kupakot, itthon az a legelső, hogy ollóval nekiestem.
2023. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Eleinte idegesített, mostanra megszoktam. Mondjuk nem jobb, mint a régi, de nem is rosszabb.
2023. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesít.
2023. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell leszakítani, akkor nem vágja el a kezed…

Nekem is szokatlan volt, de rájöttem, hogy semmiben sem zavar és legalább nem pottyan le a kupak.

2023. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Semmilyen negatív véleményem nincs róla, ugyanúgy a csavarás lendületével, nulla másodperc alatt tépem le a p.csába a flakonról, mint eddig.

Ha nem olvasok róla, hogy új fajta kupak, csak annyit vettem volna észre, hogy hosszabb műanyag bizbasz lóg rajta, és nem értettem volna, hogy miért.

Utólag tudtam meg, hogy elvileg rajta kéne hagyni.

2023. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Belegondolok, hogy egy egész fejlesztési osztály dolgozott rajta évekig, és az eredmény semmi más, mint bosszantó fasság, hát nem nem is tudom! Engem zavar.
2023. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

A kupak okkal van a flakonhoz erősítve, sokan kidobták a kukába, a flakont meg visszavitték a szelektívbe. A kupak másfajta műanyagból van, úgy tudom, hogy az előállítása költségesebb meg ha nincs kidobva a kupak, akkor többször használható. A Coca-cola ezt a megoldást találta ki a problémára, de úgy tűnik, hogy nem számolt a modernkori kupaktépegető Toldi Miklósokkal.

Egyébként semmi baj sincs vele, nem zavar, hogy rajta van a kupak.

2023. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem idegesít, ha pohárba akarom tölteni nem mindegy hol áll a kupak...

Ezért szoktam én is letépni a pics@&ba :)

2023. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Mennyire kell vajon életképtelennek lenni, hogy valaki ne tudjon egy kólás flakonból pohárba tölteni, ha a kupak hozzá van rögzítve...
2023. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a rátekerésbe zavar, nem tudom miért.
2023. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!