Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csapvíz és ásványvíz helyett...

Csapvíz és ásványvíz helyett mit igyunk? Ásványvíz a vízben lévő műanyag miatt nem jó, a csapvíznek meg rossz a szaga és az íze is. Van más alternatíva? Félek is, mert vagy 10éve ásványvizet iszik a család. Tele lehetünk műanyaggal és rákkal.

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

Nincs artézi kút a közeledben? Onnan lehetne vinni. Gyömrőn van, rengetegen viszik.

Vagy a legegyszerűbb, fúrt kút otthon, szivattyú és már ihatod is. Persze nem árt bevizsgáltatni, ha inni szeretnétek.

2023. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Víztisztító.
2023. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés az ártézi kútról is miben vinnéd el a vizet.

Igen, víztisztító nem rossz megoldás.

2023. máj. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

"Vagy a legegyszerűbb, fúrt kút otthon, szivattyú és már ihatod is. "


Ja. Panelben a hetediken ez nyilván működik...


Viztisztito. Létezik csapra szerelhető, létezik kancsó, kinek mi az ideális

2023. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
Sört.
2023. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan nem vagytok "tele" rákkal, azt észrevettétek volna. Én csapvizet iszom, de ha rossz lenne az íze, nem ijednék meg az ásványvíztől. Persze, gond hogy műanyag palackban van, de azért nem halnak tőle halomra az emberek, nem kell túlzásba esni.
2023. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
A palackból nem azonnal oldódik ki a műanyag, hanem, ha jól emlékszem, 1,5 év után. Annyi ideig meg gondolom nem áll nálatok, más kérdés, előtte mennyit állt. = Érdemes megnézni a palackozási dátumot, de szerintem nem lesz túl régi.
2023. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kút nem opció nekem.

Víztisztítóra azt olvastam, hogy nem jó semmire. Gyógyszerek is benne maradnak és büdös is marad a víz.

Nem írták, hogy hány év alatt kerül bele a műanyag. Mindenhol azt írják, hogy már benne van és hogy a sok idő míg az üzletekbe kerül, ott is telik az idő, majd míg megveszik és otthon is akár egy hétig tartjuk. Gondolom nyáron a melegben még rosszabb.

A legtöbb ember nem tudja melyik betegségnek mik a tünetei, ha el is olvasom, másnapra már elfelejtem.

Így lehetünk rákosak és bármi más is.

Egy ideje azt vettem észre, hogy miután iszok, sokáig nagy csomót érzek a torkomban.

Azt is többször észrevettem, hogy ahol iszunk a palackból, egy vékony kis műanyag szál feláll. Az is könnyen leszakadhat és megihatjuk.

2023. máj. 18. 09:59
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem túl sokat olvasol, és túl keveset gondolkozol.
2023. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Amiket olvastam, az mind igaz.

Mi nem igaz?

Tudós vagy, kutató, vagy orvos?

Akkor kérlek cáfold meg.

Jobb óvatosnak lenni.

A válaszodnak semmi értelme nem volt.

Nem vitatkozni akarok, hanem más alternatívákat.

2023. máj. 18. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!