Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kinek van igaza ebben a...

Kinek van igaza ebben a kérdésben (cukormentes Ice Tea)?

Figyelt kérdés

Egy kollégám fogyni szeretne, neki javasoltam, hogy ne fogyasszon üdítőket, vagy legalábbis a cukormentes verziót, például az ice teából, amit elég gyakran fogyaszt.


Erre mondja, hogy már próbálta, de egyszerűen nem tudja meginni, ihatatlan számára.


Ezen én igencsak meglepődtem. Időnként (főleg nyáron) iszom többféle teát (Lipton, Rauch, Xixo, Fuze), és őszintén szólva semmi különbséget nem érzek az ízében a cukroshoz képest. Míg egy kóla vagy csoki esetében egyértelmű, hogy más íze van a cukormentesnek, addig az Ice Tea esetében nem éreztem, hogy ne lenne ugyanolyan jó.


Mit gondoltok?


2023. aug. 21. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Baromi ritkán iszok ilyeneket, de én érzem a különbséget és sok esetben tényleg elég ihatatlan tud lenni az édesítőszeres változat.
2023. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Számomra minden édesítöszeres ital ihatatlan, undorító mellékíze van, emellett garantáltan hasmenésem lesz töle.


Az addig rendben van, hogy a kolleganö ne igyon édes, cukros üdítöket, de édesítöszereseket sem.

Otthon készítsen olyan teát, amit szeret, hütse le, és igya azt, de édesítés nélkül. Vagy ásványvízbe (esetleg csapvízbe, ha jó nála) tegyen 1-2 szelet citromot vagy más aromásabb gyümölcsöt, az ízt ad neki, kalória meg nincs benne

2023. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindenből jobban ízlik az édesítőszeres. Az undorító cukros, ragacsos üdítők ihatatlanok.
2023. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Számomra is ihatatlanok a zerok
2023. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én se érzek különbséget, de tudom hogy az emberek túlnyomó többsége igen.
2023. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem semmi gondom vele, de van különbség ízben.
2023. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
A Spar saját márkás barack zero tea egész jó. Abban nem érzem az édesítőszert. Vegyél neki egyet, és próbálja ki. Másfél éve 179 Ft volt, most 420 körül van. Vicc, de ez már másik történet.
2023. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Vicces mert en nagy cola zero rajongo vagyok de a tobbi lightos szorpoket italokat nem birom meginni... Erzodik az a remes edesitoszer iz, amolyan nyomot hagy a nyelvemen
2023. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha sok üdítőt iszik, akkor van ennek jelentősége. 2 liter 5-600 kcal. Ha csak ezt elhagyja, már fogyni fog. Igyon vizet.

Úgy nem lehet lefogyni, hogy a cukormentest nem szeretem, többet sportolni nincs időm, kevesebbet enni nem tudok, stb.

2023. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igyon vizet, vagy max szörpöt - házit.


A cukormentesektől meg a light-októl az emberek jórészének amúgy is hasmenése van :(

2023. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!