Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kinek van igaza ebben a...

Kinek van igaza ebben a kérdésben (cukormentes Ice Tea)?

Figyelt kérdés

Egy kollégám fogyni szeretne, neki javasoltam, hogy ne fogyasszon üdítőket, vagy legalábbis a cukormentes verziót, például az ice teából, amit elég gyakran fogyaszt.


Erre mondja, hogy már próbálta, de egyszerűen nem tudja meginni, ihatatlan számára.


Ezen én igencsak meglepődtem. Időnként (főleg nyáron) iszom többféle teát (Lipton, Rauch, Xixo, Fuze), és őszintén szólva semmi különbséget nem érzek az ízében a cukroshoz képest. Míg egy kóla vagy csoki esetében egyértelmű, hogy más íze van a cukormentesnek, addig az Ice Tea esetében nem éreztem, hogy ne lenne ugyanolyan jó.


Mit gondoltok?


2023. aug. 21. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Senkinek sincs "igaza", van aki érzi, van aki nem, attól is függ, pontosan milyen édesítőszert használnak. Én pl. érzem mindegyiket és egyedül a zéró kólát tudom meginni, a többit nem szeretem.
2023. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
Pont nemrég hozott le a Telex arról, hogy az édesítőszerek nagy része rendszeresen fogyasztva rákkeltő, a cukorral meg más baj van. A legjobb ásványvizet inni, üdítőt meg csak alkalmanként, így az elhízással sem kell foglalkoznia.
2023. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2023. aug. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!