Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen teát ajándékoznátok,...

Milyen teát ajándékoznátok, amivel nehéz mellélőni?

Figyelt kérdés

Munkatársam nagy szivességet tett nekem, és szeretném egy kis jelképes ajándékkal meglepni. Van olyan tea, amit nagyon szerettek, és nem az alap Pickwick és társai?

Nincs semmilyen kitétel.

Ha szép a csomagolása, az csak előny :)



2023. okt. 24. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Szereti a teát? :) mert én például egyáltalán nem.

De szerintem menj be egy teaboltba és ott biztosan segítenek választani.

2023. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
A helyedben valami válogatást adnék. Picwicknek vannak nagyon szep valogatasai tobbfajta teara. Annyit kell kideritened hogy fekete zold vagy gyunolcs tea
2023. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem mindenki szereti a teát, az egyik kolléganőmet a világból ki lehet vele kergetni :)

Én jelenleg a Müllerben kapható gyümölcsteákra vagyok rákattanva, de az megint izlés kérdése.

Az Aldiban vannak viszont nagyon jó válogatások, a világ ízei témában. Egyelőre még nem kezdtem meg, de a télre gondolva, már beszereztem a "Let it snow" ízt :)


[link]


Bár teszem hozzá, hogy én imádom a teákat.

2023. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!