Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogyan leheht leszokni arról,...

Hogyan leheht leszokni arról, hogy sok kávét igyak?

Figyelt kérdés

Néha energiaitalt is. Leginkább mindig fáradt vagyok és sokat fáj a fejem, ezek meg használnak. Általában egyet reggel, egyet este, de legtöbbször ilyen instantot. Az instant meg amúgy semmit nem ér, csak az íze miatt iszom. Ez ilyen megszokás, függőség lehet szerintem...


Még esetleg azon gondolkodtam, hogy mást iszok helyette és nem kávét és valahogy úgy leszokni. De néha a 4-5 nagyon soknak tűnik, instantból is.


2023. okt. 28. 03:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek koffeinmentes kávé?
2023. okt. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A másik, hogy nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, az orvos a kávét mondta, azért szerintem kicsit hasznos is. De van, hogy mások isznak és akkor igyak velük, na te nem iszol, gyere üljünk be... De szeretném minimalizálni ahogy lehet. Az energiaital sem olyan rossz ám, de rengeteg a cukor és leginkább a fogaknak nem a legjobb.
2023. okt. 28. 03:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál kevesebbet.
2023. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4-5 presszóval sincs semmi baj, ha iszol elég vizet, nem 40 kiló vagy és elosztva iszod a nap folyamán. Instanttal a baromi nagy cukor tartalom a fő probléma. Energiaitalt meg felejtsd el.
2023. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok.

Napi 2.


Én napi 3-4-et iszok, de nem izgat. Hatása nulla, az íze viszont nagyon jó :)

2023. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!