Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hány kávét iszol naponta?

Hány kávét iszol naponta?

Figyelt kérdés
jan. 18. 05:09
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4
5-nél több
58 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

60/F. Eletemben nem ittam egyet sem. Kiskoromban bemartottak egy kockacukrot kaveba, hogy kostoljam meg, de nekem keseru volt, s ennyiben maradt a dolog. Raadasul semmi bajom az ebredessel, 5-20-kor kelek, mosdas, fogmosas, pici reggeli, majd 5-40-kor mar kocsival indulok.

Egyszer kigyulladt egy BMV a kocsim melletti parkolohelyen, a parom ebresztett, 1 percen belul mar el is alltam a kocsinkkal. Ha 25 perc bambulas kellett volna ebredes utan, akkor oda lett volna a kocsink, ahogy a masik oldalon allo is langra kapott.

jan. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Semennyit, mert nem kávézom. Semmi gond nincs az ébredéssel, mint másoknál, hogy nem tudnak észhez térni stb. Régen azt mondták mikor 18 voltam, hogy lássam meg, majd rá fogok szokni kb 23-26 évesen mert nem fogok tudni felkelni. 35 vagyok és azóta se iszom. Felesleges. Nagyon ritkán forrócsoki, vagy cappuccino, de az se reggel, és nem is minden héten. Most is kb novemberbe ittam, azóta se, pedig van itthon, de nem erőltetem.
jan. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

3 az 1ben kávét iszom, ami sokak szerint nem is számít kávénak 😂.

Egyet reggeli után szoktam, egyet pedig délután. Semmi hatása nincs az ébredésemre, de a reggeli kávét amúgy is jóval ébredés után szoktam inni, amikor már a kutyát is megsétáltattam, ami egy aktív fél órás mozgás mindkettőnknek.

jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Változó. Ha dolgozok akkor a melóhelyemen 1-2-t a kollégákkal.

Ha otthon vagyok akkor többet. Olyan kis szertartászerűen kávézok.

jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Én van, hogy 30 kávét is megiszok.
jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%
0-1
jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Max kettőt,ennyi elég.
jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kitana. ***** válasza:
Egyet, max kettőt, de a dobozosról leszoktam egy kis ideje, csak reggel iszom ébredés után. Nem kell az ébredéshez, anélkül is felébredek pillanatok alatt, a reggeli rutin része, ennyi.
jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Reggel egy négyszemélyes kotyi a "hidegindító" , és napközben általában még egy.
jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ketteshez hasonlóan feles instant kávét iszok, de én megpörgetem kakaóval is. Igazából elfuseráltak minden ilyet, mindenből kispórolják az anyagot ugyanolyan áron. Illetve mostanában párom hozott egy mogyorós kávét, de az is rettentően gyenge. Úgyhogy simát, mogyorósat, kakaót iszok 2 deciben.

Igazi főzött kávét nem iszok, így is energiagomba vagyok. Amikor legjobb lánybarátom ad házi kávét, túlpörgök tőle. :D


35/F

jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!