Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hányszor iszol naponta kávét,...

Hányszor iszol naponta kávét, mekkora adagot, és milyen fajtát?

Figyelt kérdés
Csak statisztikát végzek,mert én imádom a kávét,és szeretném tudni,hogy mások mennyit fogyasztanak,és milyet.Köszönöm előre is a válaszokat.
2009. szept. 5. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Az itthoni kávéfogyasztásom reggelente egy tejeskávé, enélkül sajna délutánra nyomi lennék. Ez egy normál adag presszó kávéból és cirka 2-2,5 dl tejből áll. Cukor nélkül szeretem.

Ha barátnőkkel valahol kávézunk, kivétel nélkül capuccinot iszom, különösen, ha az adott helyen már volt jó tapasztalatom róla.

2009. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha a capuccinot szereted,akkor ajánlom a milka capuccinot,az a legfinomabb,csak sajnos még nem mindenűtt lehet kapni.Próbáld ki,én nagyon imádom.
2009. szept. 5. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Van egy régi négyszemélyes Zanzibár kávéfőzőnk. Általában reggel azt iszom meg egyedül tejjel, három cukorral. Imádom a kávét. Kávéfüggő vagyok. Bármilyen helyzetben, bármikor képes vagyok kávét inni, de csak HIDEGEN! Vagy hideg tejet öntök bele, vagy jégkockát dobok bele... Nem szeretem a meleg italokat, mert mindig megégetem a nyelvemet.
2009. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Napi 2 adag eszpresszó

általában AEG automata kávéfőzőből nagyon finom frissen őrli és általában Douwe Egberts Omnia, őröltben pedig nagyon finom szerintem a Tshibo Espresso

2009. szept. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
én egy tejeskv-t iszom reggel: 2,5 dl tej, plusz két kanál davidoff instant kv
2009. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy én túlzásba viszem,de én 2x 2 adag kávét megiszom naponta,mert imádom az ízét.
2009. szept. 5. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Egyet reggel otthon. Kotyogóban főzöm, Lidl-s Brazil kávéból, bocitejjel, cukorral.

Aztán egyet a munkahalyen. Végre egy igazi hely! Van egy 60 éves gépírónő, ő főzi, omniából, szszarvasi főzőn!

Üveg szimpláspohár, rózsaszínű alumíniumkanál, szigetelődróttal befont tükör! Hihetetlen. Tényleg gépen ír. Szóval az az igazi békebeli kávé, mint régen az iskolatitkárnál. 20 Ft egy adag.

Délután esetleg leülünk a lányommal(19) még egyre a konyhában, tejjel. Néha gondolok jegeskávéra vaníliafagyival. Szombaton a kedvesem ágyba hozza tálcán, tejszínhabbal, csokival.

2009. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Igyál koffeinmenteset, vagy csökkentett koffeintartalmút!
2009. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
10:43-as,látom,te is nagyba utazol,mint én.
2009. szept. 5. 11:36
 10/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam a koffein mentes kávét,de nem találtam olyat,ami izlene,bár lehet,hogy létezik abból is finom.
2009. szept. 5. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!