Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Annyi egyedülálló ember van....

Annyi egyedülálló ember van. Miért nem, vagy alig forgalmaznak 200g alatti őrölt kávét?

Figyelt kérdés
Ha forgalmaznak is, alig néhány helyen, és persze csak 1-2-félét. Azért jobb ez, mert az íze/illata még fémdobozban tárolva sem marad meg túl sokáig.

ápr. 22. 18:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél szemes kávét és csak annyit darálj le egyszerre amennyit elhasználsz.
ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%

Fagyaszd le a frissen daraltat. Kiolvadva ugyanolyan.


Manu cafétol egyebkent 50 grammosakat is tudsz rendelni

ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ezek nekem is eszembe jutottak, és a fagyasztást is kipróbáltam, nem jött be. Köszönöm, de nem tanácsokat kérek.
ápr. 22. 21:12
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanácsokat kérsz akkor a kérdésed értelmetlen. Adtunk helyet ahol forgalmazzák.
ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávéhoz 6-7 gramm kávé kell. Ha azt feltételezzük, hogy napi egy kávét iszik valaki, akkor 180-210gram kávéra van szüksége havonta. Nem értem a problémádat
ápr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébiránt azért nem forgalmaznak kisebb kiszerelést, mert nincs rá kereslet. Attól, hogy szerinted lenne rá igény, a valóságban pont nincs rá igény. Pláne, hogy árban kb ugyanannyi lenne, mint a 200gr csomagolás.
ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#5 Tehát kb. másfél hónapig rohad a dobozban a kávé, mire elfogy. Közületek bárki is meg szokta szagolni pár hét után? Vagy érezni az ízét a sok cukor mellett? Az a 150 g-os, amit szoktam venni 750 Ft-ért (amíg még lehet), mindenesetre a boltban is valószínűleg elfogy. A 250 g-os változat azt hiszem 1200 Ft. Miből gondolják, hogy nincs rá kereslet, ha nem is volt ilyenje a legtöbb forgalmazónak? Inkább megszokásnak tűnik ez a kínálat. Azért köszönöm az eddigi válaszokat.
ápr. 23. 07:55
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,


Nálam nem rohad a dobozban a kávé. Ha nálad igen, akkor rosszul tárolod. Az nem a gyártó hibája. A piackutatas eredmenye amúgy az, amiből azt gondolják, sőt, tudják, hogy az a kereslet, ami az általad igenyelt mikro csomagolásra lenne olyan minimális, hogy nekik nyereséget nem termelnek, sőt, veszteséges lenne.

Egyébként vegyél kapszulas gépet, amellett nem kell az őrölt kávé kiszerelésén problémázni.

ápr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Lehet, csak eddig nem hallottam ilyen kutatásról. Egyébként bármiben tárolhatod, ha naponta kinyitod akár többször.
ápr. 23. 08:18
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta kinyitod, pláne többször, akkor nem értem hogy nem fogy el 200gr kávé nálad egy hónap alatt. Naponta többször az minimum 2 alkalom, bar nálam a többször szó legalább hármat jelent. Egy kávé még mindig 6-7 gramm. Egy hónap alatt egy kávéval 180-210gram kávé fogy egy hónap alatt, kettővel meg épp a duplája. Még mindig nem értelek.
ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!