Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egyedülállóként főzni érdemes...

Egyedülállóként főzni érdemes magamra vagy rendeli a kaját?

Figyelt kérdés

Egy sima kifőzde menü is 1800Ft egy leves meg második!

És ez csak egyszeri étkezés úgymond!



nov. 29. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Főzni még mindig olcsóbb.
nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is! Nem vagyok válogatós, és finnyás hogy csak friss kaját eszek és másnapost már nem!

Pl csinálok paprikás krumplit megeszem 3 napig is!

nov. 29. 23:06
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
akkor meg is van a kérdésre a válasz
nov. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Wow, de igényes lehetsz. Nem is értem, miét vagy egyedül 😂😂
nov. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak attóo függ mennyire drága az időd.
nov. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Kb harmadannyiba kerul magadra fozni mint rendelni vsgy kidozdeben enni. Sokkal jobban megeri fozni. Ha meg nem akarsz naponta fozni akkor persze 2-3 napra lehet elore. Bevasarolni meg akar hetente-kethetente
nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok időt szakítani arra az így is kevés szabadidőmből, hogy még ebédet is magunknak főzzek (2-en vagyunk). Beérem a környék legolcsóbb menüjével (1150 Ft), nem éttermi színvonal, de van annyira ehető, mint a 2x ennyibe kerülő teletál.

Tisztában vagyok vele, hogy kva sok pénz megy el erre, vagy arra ha csak szimplán otthonra rendelek valamit, amit megkívánok, de egyszerűen, amíg csak kettőnkre kell kell főzni, egyikünk sem hajlandó foglalkozni vele, mert van más (pl. hobbi), amire munka mellett ráfordíthatjuk a főzéssel töltött időt.

nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Még mindig jobban jössz ki ha magadra főzöl.Ráadásul eltöltöd az idődet is, ilyen téli időben beszorul az ember egyedül pedig nehezebben telik.
nov. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

4#

Most költözök otthonról saját lakásba!

Igen jelenleg egyedülálló vagyok! Nem azért mert "igénytelen" vagyok! De szerintem előny egy nőnél ha a férje/barátja tud főzni és esetleg nem követeli meg minden nap a friss kaját! És várja el hogy esetleg este 6 után főzzön rá!

Ha ez igénytelenség oké!

Nem minden férfi képes ellátni magát! Manapság még egy nő se tud főzni!

28 F

nov. 30. 07:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#8: ó, én egyedülállóként is nagyon jól el tudnám ütni az időmet életem végéig :D Nyilván rossz lenne, hogy nincs kivel 👉👌, de manapság ez is orvosolható :)
nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!