Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyedülállók, mit főztök...

Egyedülállók, mit főztök hétvégente?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit kitalálni, meg minden olyan sok, hogy lehet keveset főzni? Ha nem vagy egyedülálló, de tudsz valami finomat és könnyen elkészíthetőt, ami nem főzelék, és nem sütőzacskós csirkecomb zöldségekkel, te is írd meg, kérlek! Köszönöm!

2019. márc. 19. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarsz keveset fözni?

Fözz két-három adagnyit és fagyaszd le a többit, akkor legközelebb nem kell fözni és mégis van mit enni.

Ha meg egy ideig rendszeresen fagyasztasz le kajákat, akkor még válogthatsz is, hogy éppen mire van étvágyad!

2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

pörköltet le lehet fagyasztani. Meg panírozott húst is. Fasírtot is, aztán kisütöd...


TÉszta, krumpli rizs nem jó fagyasztva, felesleges is.

Én rakott tésztát is szeretem, vagy nem rakottat, pl spagetti...

főzelékek..

2019. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szinte mindenből lehet kisadagot főzni. Kell hozzá egy kis tepsi és kész. 1-2 evésre elég adagokat lehet így csinálni
2019. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mini adagokra szorítkozni csak mert egyedül vagy. Én amit tudok kiadagolom éthordóba, és megy a fagyasztóba. Ha már kevés a hely, akkor elkezdem újra enni a fagyóból a korábbiakat.

Húslevest minden héten főzök, mert imádom. Annyi húst rakok bele, amit úgy két nap alatt meg tudok enni, a levét pedig lefagyasztom kiporciózva. Kb. egy húsleves főzésből kb. három éthordónyi lét tudok eltenni. A léből főzök később különböző krémleveseket. Egy egy krémleveshez pont elég egy éthordónyi.

Bármilyen pörköltet is le lehet fagyasztani.

2019. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
80%

Most hosszú hétvégén egyedül voltam, csak magamra kellett főzni. Egy itteni kérdés alapján készítettem el kukoricás lepénykéket (még életemben nem ettem ilyet). 12 db lett és 3 napig kitartott. (tejföllel, sajttal meghintve).

Vasárnap meg narancsos céklasalátát csináltam törtburgonyával.

Én mindig a gyorsan összedobható kajákat preferálom. pl dödölle, tócsi. És nem bánom, ha napokig azt kell ennem.

2019. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én barátokkal is szoktam főzni, felezzük a költségeket, a kaját, és dumálunk egy jót amíg elkészül.
2019. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Gulyás levest főznék azert nem kell hozzá nagy tudomany és több napig is eláll laktat ugyh. nem feletétlenül kell mellé 2. fogás
2019. márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7. Legfeljebb egy jó kis krumplipogácsa :-)
2019. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakott tésztát még nem írták. Olcsó, könnyen megvan, sokféleképpen el lehet készíteni. Azt is 3-4 személyes tepsiben és aztán lefagyasztom
2019. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Csirke+Rizs+Brokkoli

Hal+Saláta

3 Napra megcsinálom vasárnaponként a kajámat.

2019. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!