Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca cola, Coca cola Zero...

Coca cola, Coca cola Zero mennyire káros az aszpartám miatt?

Figyelt kérdés

Üdv


Nagyrészt egészségesen élek, tömegnövelő étrenddel, multi vitamin kiegészítéssel stb. viszont minden nap megiszok egy dobozos kólát, az lenne a kérdésem, hogy a sima kólában illetve a zero-ban az aszpartám mennyire káros? Vagy ilyen kis mennyiségben nem annyira?



2014. márc. 24. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

9: Ők járnak mindenféle összejövetelekre, látják a fogyatékos gyerekeket ahol a szülő azt mondta, hogy ááá, kell a hús a gyereknek, beszéltek azzal, aki nem tartotta a terhessége alatt a szigorú diétát és a gyereke emiatt értelmi fogyatékos lett, meg azzal is, akinek idővel azt mondták, hogy már nem kell diétáznia, majd szépen leromlott az iskolai eredménye és mindenféle egyéb problémái lettek.


Nem mindenkinek elég az, hogy a gyerek életben legyen, van aki - ha már tehet is érte - nem szeretne valamennyire értelmi fogyatékos gyereket nevelni.

2014. márc. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem értem ,hogy jutottatok ide.

Én egy egészséges ember vagyok, viszonylag egészséges táplálkozással, és ehhez kérdeztem a zero kólát illetve a benne található aszpartámot, hogy egy egészséges embernek menynire ártalmas, nem annak akinek alapból tilos a fenilalinin.

2014. márc. 29. 17:48
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Mivel rendszeresen beviszed a szervezetedbe, még ha kis mennyiségben is, de igen, nagyon káros. Hosszú távon komolyan meg is betegedhetsz tőle.

2014. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
2016. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Megint kimutatták, hogy az aszpartám káros:


[link]


Itt is a mérték a kérdés.

2016. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!