Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elhiszitek -e? Hogy az aszpart...

Elhiszitek -e? Hogy az aszpartam káros lehet az egészségünkre .

Figyelt kérdés

Az aszpartam néhány mellékhatása :


látászavarok, szemfájdalom, fülcsengés, hallásgyengülés, epilepsziás görcsök, migrénes fejfájás, egyensúlyzavarok, memóriavesztés, állandó álmosság, végtagzsibbadás, részleges bénulás, remegés, depresszió, ingerlékenység, agresszió, álmatlanság, fóbiák, szapora szívverés, légzési nehézségek, hányinger, hasmenés, véres széklet, hasfájás, nyelési fájdalom, bőrviszketés, kiütések, asztma, herpesz, tályog, menstruációs zavarok, a haj elvékonyodása, hajhullás, hirtelen súlyvesztés, fokozatos súlygyarapodás, fájdalmas vizelés, túlzott szomjúság , bedagadt lábak, visszafordíthatatlan agykárosodás, születési rendellenességek, gyomorfekély, izületi fájdalmak.


2010. aug. 28. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből egyet alátámasztok, azt hogy fosat.
2010. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen elhiszem, mint minden mestersegesen eloallitott dolog. Egyel inkabb cukrot, vagy semmit. Ugyan ez van a kukorica cukor sziruppal is. Mindenbe belerakjak.
2010. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az igaz válaszokat ,üdv Zsóka
2010. aug. 28. 14:12
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem véletlen tettem fel ezt a kérdést, azt tudni kell ,hogy mi nagyon vigyázunk az élelmiszereinkre mit eszünk iszunk meg ,soha nem szoktunk hálistennek beteg lenni! De történt PÉNTEKEN HOZATTAM ÖSZIBARACK DOBOZOS BEFŐTTET!nem olyan volt mint az előző ,azzal semmi gond nemvolt ,de ebből csak én ettem ,férjemnek több esze volt azt mondta nem jó ,nem evett ,regelre piszkosul befúladtam tőle,megnéztem mi van ráírva,aszpartammal van édesítve ,ezután mégjobban fogom ellenőrizni ,más hibáján könnyebb tanulni ,üdv Zsóka
2010. aug. 28. 14:22
 5/15 anonim válasza:
Szerintem minden káros az egészségre úgyhogy tedd magad túl rajta mert különben beleőrülsz. Nem tudsz egészségesen élni. Nincs teljesen tiszta egészséges kaja, levegő stb. Az csak önámítás amikor valaki a Margitszigeten fut a legnagyobb szmog közepén vagy "bio kaját eszik" ami ki tudja honnan van és min ment keresztül, mire 2-3 hét után is úgy néz ki mint ha friss lenne. Szintetikus pénz irányította világot élünk és amíg ez valakinek is megéri műanyagot fogsz enni csak mindig más címke alatt.
2010. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az a fontos amit legalább tudatossan kitudunk szűrni , ezekből az élelmiszenek mondott kotyvalékok közül én és a párom gyerekeink , unokáink, eddig is nem azért nem vettük meg a colát meg hasonló többi energia szegény italokat mert nem telt,hanem azért mert nem egészséges ,én tudom ,hogy a szívbarát margarin is műzsír azt sem eszünk ezt a tejet, sem sorolhatnám a többit is nem bele nyugszom megsem eszük csak amit én állítok elő a kertből de csak biot ha ,kenyeret is sütnék ha én termelném a búzát, azt hiszem vagyunk így egy páran!! üdv Zsóka
2010. aug. 28. 15:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Írnál arról listát, hogy mit esztek, isztok, milyen élelmiszereket fogyasztotok, alapanyagokat használtok?


NEM irónikus a kérdésem, hanem valóban érdekelne, ,mert a tiltást már sok helyen olvastam. De listát, hogy mit kellene, ami nem mű, még nem. Viszont érdekelne, hogy a tiltások után mégis mi marad, ami nem mű?


Köszi a választ!

2010. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szívesen írok egy rövid listát a kedves válaszolómnak!és kérdezőmnek, Először is az a fontos az alapvető ,de egészséges életmódott meghatározó élelmiszereket mivel tudjuk helyetesíteni , Erről sokat lehetne írni de már ha elkezdem letudod szűrni ,hogy hogyan tovább ,először is tiszta víz a legfotosabb a szervezetünknek ,ásványi sók nyomelemek révén ,én már nagyon rég az üdítőket elűztem a családból ,ugyanis colával lehet takarítani, 1 van ,de nem a reklám helye, kertemben van menta ,nagyon finom citromos menta limonádé cukor nélkülvagy sztíviává,sok citromot használok , húst csak általába pulykát veszek ritkán disznóhúst mert vörös húsnak is szüksége van a szervezetnek nem használok olajat mert volt idő mikor azzal főztem férjem lelete a koleszterin rossz volt házi sütött zsírral főzök azóta minden negatív tejet házi ellenőrzött tejet ,túrót tejfölt sajtot ,kecske sajtot fogyassztunk ,szeszt nem fogyasztunk de vörösbor és egerből és barátunktól pálinka mindig van itthon,csirkehúst olyantól veszem aki ismerős és tudom mit veszek meg , tyúkokat tartunk a tojásért, sok fűszert használok mert mindnek van a szervezetbe funkciója,semmi vajkrémet mert mind mű,tedd ki az udvarra légy nemszáll rá mert több esze van,káros pl szívbarát margarin,2év óta sütök ki szallonnát és annak a zsírját kenem kenyérre ,sok lekvárt szilvát ,körtét, almát, sárgabarackot,ananászos tök dzsemet ,eperdzsemet,

sok uborkát .,almapaprikát kisdinnyét ,tehát mindent ami megterem ,vagy tudok biztonságos ismerős helyről venni mindent én rakok el ,paprika paradicsomlé ,lecsó télire ,sok mézet eszünk a szomszéd utcába méhész barátunk van ,semmit nem permetezünk ,dinnyétől 3éve olyan beteg voltam majdnem meghaltam amit vettem zöldségesben túléltem ,de voltam olyan helyen ahol elmondták miket oltanak be a dinyébe hogy piros és ikrás legyen és milyen vegyszereket ,mi azóta nem eszünk, sok más gyümölcsöt helyette hát kedves kérdezőm sok mindent elmondhatnék még de ezt mindenkinek magának kell kialakítani a családjába ,

Gyerekeink már kiszálltak a családi fészekből ,de ók is egészségesen étkeznek mi is megeszünk minden finomat ,tehát töltött káposzta sültek sütik csak másképp,remélem valamicskét tudtam segíteniüdv Zsóka ,

2010. aug. 28. 21:33
 9/15 anonim válasza:
Az egészségre már az is káros, ha levegőt veszel, nem beszélve arról, ha valaki még dohányzik is a közelben :)Témához visszatérve, valószínűleg nem használ a szervezetnek, de van olyan, aki nem válogathatja meg, mit eszik. 8. éve vagyok cukorbeteg, s ha a mesterséges édesítőszereket is kihagynám az étrendemből, nem hiszem, hogy maradna valami :)
2010. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én a férjemnek már nagyon régen vagy 15 éve a fehérbabhéj teát főzöm és rendben a cukorja pedig nagyon édes szájú ,de vigyázok rá, hogy az is legyen SÜTI az étrendben most nézték a vérét minden negatív ,az orvos se akarta elhinni neki ,próbáld meg ,gyógynövénybe van ,üdv Zsóka
2010. aug. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!