Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért érzem magam úgy mint...

Miért érzem magam úgy mint egy részeg ha nem is fogyasztottam alkoholt? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Hazaértem, kissé ideges voltam, aztámn nagyon és utána meg hitrtelen lenyugodtamés be kellett venni az antibiotikumomat mert tudjátok összeszedtem egy kis bacit és ittam mellé narancslevet normaflorral ls a gyógyszer és koldrex és c vitamin lenyelése és 2 korty narancslé után... már így lrzem magam.


Ezt a hártmat lassan 1 hete szedem, tehéát nem arról van szó hogy ez így sok lenne gyóügyszerileg, a normaflort is iszom egy ideje és a narancslével sincs gond.


Akkor ,géigs mitől érzem mégis részegnek magam?



2014. szept. 30. 23:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Én kimerültségre tippelnék még az reális; Ti is?
2014. szept. 30. 23:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, bizonyára az állapotod is erősen közrejátszik. Én akkor éreztem magam majdnem teljesen élethűen részegnek, amikor napok óta nem ettem, de bizonyos hangulatok és enyhe betegség is képes volt a részegség bizonyos aspektusaira emlékeztető érzést okozni...
2014. okt. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez lehetett a bibi, fáradtság, csak fura mert annyira fáradtnak nem éreztem előtte magam. Csomót aludtam de még mindig majd leragad a szemem :(
2014. okt. 1. 08:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumtól én is eléggé kábult szoktam lenni, biztos valami mellékhatás.
2014. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy vodkanarancsot ittál? :D
2014. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mellékhatás mi aztán aki meg a szupertitkos elmeirányító háttérhatalomról beszél az elmebeteg.
2014. okt. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondta senki hogy nincs háttérhatalom, csak most ez nem témába illő, kedves utolsó.
2014. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!