Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan, milyen piával részeged...

Hogyan, milyen piával részegedhetek meg hamar és hányinger nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor piálok mindig rám szokott jönni a hányinger, hogyan tudom ezt megelőzni, hogyan részegedjek meg gyorsan anélkül hogy az megint rámjön?

2014. szept. 12. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Igyál koktélt, ne töményet magában.
2014. szept. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Jobb minőségű rum+kóla, esetleg kevés citromlével. Gyakorlatilag nem is érzed a piát, de iszonyatosan meg tud ütni, viszonylag hamar.

A hányinger minden piától előjön, ha túl sokat ittál.

2014. szept. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a koktélt javaslom, az finom, és tuti nem jön hamar rád a hányinger tőle. Vagy Somersbyt. De ha sokat iszol utána biztos, hogy hányni fogsz, tök mindegy mitől. :D
2014. szept. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy így is- úgy is üt sok pia, régebb így is voltam vel, de mostanában kezdtem hamar hányni tőle, nem tom miért, am a rumos kólás keresztapám mesélte: azt mondta beleivott és azt hitte semmit se ér mert nem érezte az alkoholt, de fél óra múlva a padlóról mosták fel
2014. szept. 12. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában előfordul hogy azelőtt hányok hogy berúgnék. Nálam az okozza ha rövid idő alatt sok töményet iszok kísérő nélkül, vagy túl kevés kísérővel. Annyira nem tudod megoldani hogy hamar berúgj hányás nélkül, mert töménytől lehet hamar berúgni mert azt könnyű lehúzni da akkor el is hányod magad. Bor szintén elég hánytatós ha sokat iszol rövid idő alatt. Sört meg nem hinném hogy annyit meg bírsz inni 1 órán belül hogy berúgj. Esetleg próbáld meg a tömény sör kombinációt.
2014. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végülis azt csináltam, hogy csak shot-ot ittam és koktélt, de minden shot után ittam egy-két korty szénsavmentes vizet, így nem is lettem részeg hamar de vagy 6 shot és egy vodkás koktél után vártam vagy tíz percet és hányinger minimális érzete nélkül már jól éreztem a hatását
2014. szept. 13. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
hát mi töményet lehúzzuk gyorsan sok kísérővel,még soha nem volt gond.mondjuk nem vagyok hányós,lehet,hogy ez a mutatvány másnak nem menne :D
2014. szept. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!