Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti nem féltek tőle, hogy...

Ti nem féltek tőle, hogy egyszer megszűnnek a cukros italok?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem gusztustalan ez a sok vegyszerrel édesített ital, főleg a kóláknál érezhető, a coke zero valami ihatatlan. Azt meg elfelejtik az emberek, hogy mennyivel egészségtelenebb ez a sok édesítőszer a cukornál. Én lassan már csak vizet iszok.

2014. dec. 21. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vizet,kávét és néha alkoholt iszok,szóval nem igazán.Max a kóla maradjon hogy legyen mivel keverni a bort/whiskyt. :D
2014. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Mindent lehet csak mértékkel.

Szerintem senki se fog belehalni, ha alkalmanként megiszik egy fél literes kólát valahol.

Mindig fényévekkel jobb mint cigizni, alkoholt inni, drogozni.

Egyébként meg nem félek tőle, sokkal károsabb dolgokat is árulnak a boltokba amiket még nem tiltottak.

2014. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miért rossz alkoholt inni?
2014. dec. 22. 16:38
 14/16 anonim válasza:
100%
Kiragadtad a lényeget. Szerinted melyik dobja fel hamarabb a talpát, az alkesz vagy a kólafüggő.
2014. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy az alkesz. De nem volt szó itt az alkoholizmusról.
2014. dec. 22. 17:56
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség a bort, whiskey-t meg egyéb minőségi italokat ilyen cukros szutyokkal keverni, sosem értettem. Ha tényleg be akarok rúgni és jól érezni magam tiszta szesszel foglalkozom.

A magam részéről maradnék a pálinkánál.


Szívesen betiltanám az összes üdítőt, esetleg a 100%os rostos üdítőket engedném tovább forgalmazni. A Hohes C se egy nagy durranás, abban legjobban a dobozát utálom, nem jön ki belőle az összes lé.

2015. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!