Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen italt érdemes bevinni...

Milyen italt érdemes bevinni a vízen kívül, ami egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a víz sajna nálunk eléggé ihatatlan, de nem tudom mit igyak helyette, a tea cukor nélkül annyira rossz, hogy nem iszom. Cukorral pedig nem szeretném, mert nem hiszem, hogy úgy egészséges lenne, te mit ajánlotok? Mi az ami egészséges, és még viszonylag olcsó is?

Sió gyümölcsitalt néztem, de annak is magas a cukortartalma.

Előre is köszi a válaszokat!


2015. jan. 27. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de hova bevinni? :)

amúgy alkoholmentes sör, húsleves leve, limonádé (kevés cukorral).

2015. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Flavonoid tartalmúakat.
2015. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a szervezetünkbe.)

az alkoholmentes sör, egészséges?

2015. jan. 28. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
az izesitetlen teát elég hamar meglehet szokni, legalábbis nekem könnyen ment. javaslom, először ne fekete teával próbálkozz, inkább gyümölcsteát, esetleg citromfűteát próbálj meg iszogatni. a zöld tea is nagyon egészséges, de az - mint a fekete tea is - vizhajtó hatású, ne igyál sokat belőle.
2015. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

Az igazi, minőségi, szép teákat édesítés nélkül isszuk. Szóval ez a gond már itt meg is van oldva.


Egyébként meg ha édesség mániás vagy, használj édesítőszert. Attól nem lesz bajod.


Boltban kapható gyümölcs és egyéb leveket nem érdemes fogyasztani. Olyan, mint széllel szemben hugyozni.


Egyébként én javaslom a Méhes-Mézes szörpöket. Bár drágább, mint a fostos CBA szörp, de cserébe sokkal tovább elég. Az olyan, hogy megízleled és boldog vagy.

2015. jan. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ásványvíz? Vagy ruházz be egy olcsóbb víztisztítóra.
2015. jan. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Lehet mézet is tenni a teába.
2015. jan. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En vagyok a vilag legedesszajubb embere,de komolyan,en meg a porkoltet is cukorral ennem..de elkezdtem a team 4 edesito helyett 2vel inni par napig,aztan mar csak magaban edesito nelkul vagy citromlevel. Elso 1-2 alkalommal hat nem izlett kifejezetten,de megszoktam es mar finom :)
2015. jan. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyapám 80 éves koráig itta a cukrozott teát, tejeskávét:)

Ami jól esik az éltet!

2015. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!