Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kaját tudok bevinni...

Milyen kaját tudok bevinni kollégumba, ami laktató de egészséges, fogyókúrás?! és persze olcsón kijövök belőle

Figyelt kérdés

.. mert így sem egy álomvilág a koleszos élet. (főiskola)

Kenyér nélkül megvagyok egyébként.. csak nem tudom mivel tudnám pótolni az a tápanyagmennyiséget.. mert azért az tényleg laktat, de nem akarok nagyon szénhidrátdúsan élni..

így is volt már egy bulémiás korszakom, kb egy éven keresztül. Volt amikor leadtam 10kg-ot, annyira belelovagoltam magam a témába. Aztán visszajött egy 4kg kb.


köszönöm előre az ötleteket!


2014. szept. 26. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

zabpehely olcsó, iszonyatosan laktat, öt perc alatt megvan (voltam koleszos, rémálom ott főzni), és hiába magas viszonylag a cg tartalma, távolról sem hizlal úgy, mint egy átlag pékáru :)

ha újra koleszos lennék, tuti lenne mindig "otthon" tojás és zabpehely, elég változatosan lehet ezt a kettőt felhasználni (és a zabpehely nem is romlik egyhamar meg, ez sem utolsó szempont, fel lehet tankolni belőle)

2014. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*ch tartalma

meg persze ott a többi egészséges köret: barna rizs, köles, hajdina, utóbbi reggelire is tökéletes

azért ilyeneket írok, mert a saját koleszos éveimből kiindulva a romlandó dolgok tárolása nem volt egyszerű, mivel 3-an osztoztunk egy hűtőn, és mindenki mást evett

2014. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A ki lesz ban van konyha vagy minden szobában an tűzhely, hogy lehessen kölest főzni, tojást vagy mást sütni?

Ha mindenki egyszerre akár főzni, mi alapján döntenek, hogy ki következzen?

2022. márc. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!