Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nagyon sok cukorral iszom a...

Nagyon sok cukorral iszom a kávét, lehet ezen változtatni úgy, hogy ne érezzem meg, hogy kevesebb cukorral iszom?

Figyelt kérdés
Legalább 3-4 teáskanál cukorral és tejporral iszom a kávét, és még így is néha rakok hozzá még cukrot, mert keserűnek érzem. Tudom, hogy ez nem normális, hogy lehet ezen változatni úgy, hogy attól még kellemes maradjon a kávé?

2016. jan. 12. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

1-es nálam a kávézás már egy berögzült szokás, annyira, hogy érzem is milyen vagyok ha ittam reggel kávét és ha nem. Azon kívül jól esik. Az édesítőtablettát már próbáltam, de az nálam nagyon nem ér semmit.

Milyen mézre gondoltok? Akác? Hárs? Vegyes? (Rengeteg féle van és eltérően édesek.)

Alapvetően alig eszek édeset, csak néha egy kis csokit.

Lehet tényleg váltok kávét. Higítani nem szeretném, mert akkor a hatása is gyengébb és így se egyszerű korán felkelni.

2016. jan. 14. 00:28
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja, nagyon szépen köszönöm. ^^
2016. jan. 14. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!