Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Végleg megszűnt a Burn Berry...

Tomdee kérdése:

Végleg megszűnt a Burn Berry energiaital? Van valami hasonló?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy energia ital fogyasztó de néha a nagy melegben jól esett egy Burn berry, viszont egy jó ideje már nem látom sehol, helyette a tucat ízű pocsék dizájnú "új" Burn több ízben, Berry már nincs is? Kb az egyetlen energiaital volt aminek tök jó íze volt. Létezik valami hozzá hasonló ami még kapható is?
2017. máj. 2. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen megszűnt és helyette lettek az új Burnök, még október-november környékén, nekem is az egyik kedvencem volt, de sajnos én már látam előre mikor külföldön elkezdték lecserélni, úgy érzem kellet a Burnnek már ez a vérfrissítés, mert elkezdett csökkeni a az eladások száma, de vígasztaljon az hogy csak nálunk van Cherry-s burn az egész világon és csak mi rendelkezünk 6 féle ízzel :)
2017. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megszűnt fél éve, a Burn/Coca teljes termékpaletta cserét csinált, kinézet és ízváltoztatás. A sima és a sima cukormentes, illetve a Blue refresh ami maradt, minden más íz le lett cserélve.


Burn és Burn zero ugyanaz

Blue refresh/Day (Apple-kiwi) ugyanaz

Berry (Passion punch) csere

Juiced/Tropical (Lemon ice) csere

(Cherry) új


Az túlzás, hogy minden van nálunk, gyártanak jegeskávét is, azt nem kapni pl. meg a nagy dobozos verziókat se. Viszont az tényleg meglepő, hogy ebbe az országba ennyi mindent behoznak, tekintve azt, hogy a második legdrágább energiaital a piacon.

Berry jó volt, de annyira kommersz sima málnaszörp, hogy nem vette senki. Amire lecserélték sokkal kapósabb. Nincs más hasonló tudtommal, de mondom sima málnaszörp.

2017. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!