Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik valami rövidtávú...

Létezik valami rövidtávú frissítőszer? Ami olyasmi mint a kávé, tea, kóla redbull, energiaital, de

Figyelt kérdés

ha az ember ilyenkor este 10-kor beveszi akkor csak 2-3 órára frissíti fel, de utána elmúlik a hatása és fáradtan az ágyba dől és alszik?

Mert ha most iszom kávét akkor egyhamar nem alszom, ha energiaitalt innék, akkor pedig reggelig már nem alszom, akkor se ha nem 10.kor hanem csak délután 6-kor ittam meg.


Csak legális szerek érdekelnek!


2017. máj. 6. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a citrusfélék, friss zöldségek ilyenek (a kávé pl. egyáltalán nem frissít), szerintem esélyes, hogy másokra is hatnak, de azért ez egyéni dolog. Egy próbát megér, azt nem hiszem, hogy ne tudnál aludni tőlük :)
2017. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az oxigénnel dúsított ásványvíz pörget fel rövid időre. Pár óra múlva nyugodtan tudok aludni.
2017. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nojcaka válasza:
100%
Én a fekete csokit ajánlom! Az ad egy kis löketet, de utána el tudsz aludni. (persze csak a jó minőségű használ) :)
2017. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
használt csoki?
2017. máj. 7. 00:03
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, bocsánat, már most is rámférne...
2017. máj. 7. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Étcsoki, szőlőcukor, csípős dolgok.
2017. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jorck ***** válasza:
64%

Talán a kratom -ot kipróbálhatod..

Kis mennyiségben kissé pörget/felfrissít, azonban nagy dózisban szedál.


Ez nem erős, vagy illegális szer!

Viszont ez is egy tudatmódosító szer, én kb. a kávéval tenném egy csoportba.


Az adagolásnál az elején a helyedben kiszámítanám a pontos adagolását (általában 1-2-3+ teáskanál), és így megfelelően használva elérheted amit akartál.


Innen pl. lehet botanikai mintának venni:


[link]


Ezen a fórumon viszont olvashatsz róla bővebben, hogy tájékozottabb legyél:


[link]

2017. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, még sose hallottam róla utána nézek.
2017. máj. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!