Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hársfavirág szörpről vélemények?

Hársfavirág szörpről vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire jó ízű a szörp?

Mihez hasonlítható?

Van olyan jó, mint az akácvirág szörp?



2017. máj. 22. 00:17
 1/6 Blondie.W válasza:
100%
Nekem egy picit a bodzához hasonlít az íze. Szerintem finom. Akácvirág szörpöt pedig még nem ittam.
2017. máj. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Amiket feltettél kérdéseket: egyéni.


Tudom le leszek pontozva, de a hülyéket kiváltképp szeretem :D


HOgy lehet az, hogy még egy hülye szörpöt is meg kell kérdezni?? Ennyire nem mersz kipróbálni valami újat saját magadtól, mindent meg kell interjúvolni???? Miféle életképtelen emberek vannak, te szent ég!!!

2017. máj. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még sose kóstoltam, de tavaly tavaszig így voltam az akáccal is. Nekiálltam megcsináltam és ízlett.


Ha izgatja a fantáziád csinálj egy adagot (esetleg csak 1-2 üveggel). Ha finom jövőre mehet nagyobb mennyiségben is.

2017. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-gyes, és 3-mas válaszolónak köszönöm!
2017. máj. 22. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az akácnál finomabb, de a bodzás verhetetlen..
2017. máj. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, majd most lesz megpróbálva hamarosan, ha itt is nyílik, elvileg még nem nyílik :( Várni kell egy keveset...


Én bodzát ittam sok éven keresztül, utána nekem az akác jobbnak tűnt/tűnik. Majd a hársfára leszek kíváncsi.

2017. máj. 25. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!