Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Jelentkeztem pultos, felszolgá...

Jelentkeztem pultos, felszolgálónak egy kávézóba, viszont nincs tapasztalatom, tudtok tippeket adni? (Egyéb kérdések lent)

Figyelt kérdés

Mosolyogni szépen tudok, inkább azt nem tudom, hogy például mi az első kérdésem a vendéghez. Köszönök, és megkérdezem, hogy mit adhatok? Nem rémlik, hogy fordított esetben mit kérdeztek tőlem.

Kávét sem tudok úgy szépre varázsolni, mint a baristák.

Kicsit izgulós vagyok, egyéb jó tanácsot is elfogadok.


2018. jún. 27. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi beletanulsz - vagy kiraknak próbaidő alatt.


- Köszönsz, és mit adhatok, vagy Sikerült választani?- ezek nyerő kérdések.

2018. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az jó hogy mit adhatok! A másik meg hogy próbálj kedves lenni!Persze nyilván sok emberrel lesz dolgod hiszen lesz aki közömbös,haragos vagy kedves lesz!könnyű mondani de ne izgulj tuti belejössz a dolgokba!
2018. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 👍:))
2018. jún. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!