Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Néha besokalok a víztől,...

Néha besokalok a víztől, egyszerűen megunom. Ti mit szoktatok inni ilyenkor nyárom, ami cukormentes de nem víz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Sör,fröccs

Egész évben,nem csak nyáron

A vízben mosakodni szokás

2018. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Házi paradicsomlét iszom most jól behűtve. Délután sört, késő este néha tejet lefekvés előtt. Most mielőtt megkérdeznétek, hogy nem f.som -e magam össze így, a titka az, hogy ezek között azért hagyok szünetet, és eszem is közben, főleg az esti tejivás előtt. :-)
2018. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Citromos víz. Citromos-gyömbéres limonádé. Citromos-mentás limonádé.
2018. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teát.

Legtöbbször mentateát jól behűtve, minden ízesítés nélkül, frissen szedett mentából.

2018. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csalánteát citrommal.
2018. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Uborkavizet.
2018. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Almaecet fröccsöt, az amúgy is jót tesz az emésztésnek.

Meg zöld teát, cukor nélkül, ezt is iszom télen-nyáron.

2018. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy én szomjasan még nem undorodtam a víztől, sőt :) De azért értelek. Amúgyis rossz csapvizek vannak az országban, az én saját kutam egész jól áll, bár ittam már sokkal jobbat is.

Nos, én iszom szódát, teát, kávét (ezt nem ajánlom hidratálásra, de nálam ezt a szerepet is betölti, amikor mondjuk másfél litert iszom belőle. nyilván hidratál, ez érezhető is, a tévhitek ellenére. persze nem brutál erősen iszom s eleve nem feketén), nagyon ritkán limonádét (édesítés nélkül, mint jóformán minden italt), de eszem zöldséget, gyümölcsöt, főtt ételt s ezekből is rengeteg víz jöhet (nálam kevésbé, de azért vannak napok, amikor igen).

Más opcióim nincsenek, mert mást nem nagyon iszom meg (néha sört, de az havi 1 deci), de ezekkel el lehet boldogulni. Ha minden kötél szakad, azt csinálom, amit gyerekként a pocsék csapvízzel: vitamintablettát dobok bele (egy tabletta egypár liter vízhez is elég nekem). Nem lesz hű de finom (bár ez tablettafüggő), de dob a sima vízen.

2018. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Én már nagyon régen besokalltam a víztől. Ha nem vezetek sört iszom mindig, ha gépészkedni kell, valami lónyálat.
2018. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Sima limcsit szoktam csinálni édesítőszerrel.
2018. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!