Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukormentes italokat kell...

Cukormentes italokat kell inni diéta alatt. Bővebben lent. A?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy ugye diéta alatt cukormentes italokat kell inni. Ugye a Coke zero,Cola light is cukormentes.. Szóval azokat is ugyanúgy lehet inni diéta alatt?? Tudom ,hogy rontja fogakat stb.,de most arra lennék kiváncsi,hogy amikor Coke Zerot iszom akkor diéta szempontjából olyan mintha vizet innék?
2012. febr. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem olyan, mert tele van olyan anyagokkal amik nem épp egészségesek, ettől függetlenül ha havonta 1x megiszol egyet nem fog bekavarni.
2012. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ősember az csorgadozó finom csermely martján szőrös orcáját belemártva csillapította kínzó szomjúságát. Ha ez neki megfelelt egy életen át, más üdítőt nem ösmervén (leszámítva amaz leölt állatok kiontott vérét s rothadó gyümölcsök édes nektárját), hát neked miért nem elegendő?
2012. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 20:58 Ha neked elég a víz,akkor gondolom te alkoholt sem iszol:)


Egyébként én is úgy gondoltam,hogy 2 hét/ 1 üveg kb mert sokszor már unom a vizet...

2012. febr. 4. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is vizen és zöldteán élek (édesitőszer, citrom nélkül) és még alkoholt sem ittam, mivel az is hizlal..
2012. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alkoholt diéta alatt ne igyál, mert nagyon magas a cukortartalmuk!
2012. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most diétában speciel nem iszom alkoholt, habár a tömény ivászattól másnap reggelre tök jól be lehet száradni, majd próbáld ki. Persze, csak ha már alapból is kevés a zsírod.
2012. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem diétázom, de többnyire csak vizet iszom. Mert szeretem.
2012. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!