Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a "legegészségesebb"...

Melyik a "legegészségesebb" energiaital?

Figyelt kérdés
A napokban eléggé rászoktam az energiaitalra, de nem szeretném teljesen tönkretenni a vesémet. Melyik energiaitalt érdemes fogyasztani, ami kevésbé káros és milyen mértékben? 18/L

2018. okt. 25. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%

10


Ezt egy másik kérdésnél leírtam minap hosszan most pár szóban válaszolok.Faluban élek,saját nevelésű disznót,csirkét,kacsát,libát fogyasztok,kenyeret magamnak sütöm.Boltból jó minőségű lisztet,cukrot és tisztálkodási szereket veszek.Semmit nem eszek,iszok meg ami bolti.

Ez nem az egészséges életmódról szól,mert nem élek egészségmegőrző életet.Csak nem eszek,iszok szemetet.

Én nem szidtam az iparágat,csak egy a sok trágya közül..

Mindenkinek szíve joga mit iszik eszik meg,én a vélemyényem írtam le.

2018. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
Én zöld teát iszok.Feldob vagy lenyugtat,amire épp szükségem van.
2018. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
kútbul
2018. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
52%
Burn
2022. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!