Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legegészségesebb...

Melyik a legegészségesebb energiaital?

Figyelt kérdés
Nagyon fáradt vagyok reggel és hasonlók, nem részletezném, mert nem ez a lényeg. Ki szeretném próbálni az energiaitalt (most innék 2x, pár napja csak megkóstoltam). Nem kell, hogy rengeteg energiát adjon, inkább egészségesebb legyen. Az olyan válaszokat, hogy "káros, ne idd, meghalsztőlehaiszol" hanyagoljuk. Havonta max 4x innék.

2018. szept. 12. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Oké, akkor én nem jövök avval, hogy mennyire egészséges avagy sem ettől függetlenül is ellentmondásba keveredtél saját magaddal, először azt írod fáradt vagy reggelente, azért innád, utána meg azt, hogy nem kell sok energiát adnia, csak egészségesebb legyen. Most akkor melyik? Mert nem létezik egészségesebb verzió az energiaitalokból, legfeljebb kevéssé ártalmas, attól függően mi mindennel nyomják tele. Ha nem kell az extra energia, akkor meg mi a fenének innád egyáltalán? Arra ott a kávé vagy a tea, ha meg az egészség a fontos, akkor izotóniás sportital, attól függően milyen igénybevételnek van kitéve a szervezeted, bár az fel nem ébreszt. Döntsd akkor el mit akarsz, egészséges verzió energiaitalból nincsen, ha meg eddig sem ittad, teljesen fölösleges rászokni. Annál még a kóla is jobb egy paraszthajszállal, ha többel nem is. A legkevésbé meg gondolom az árt, amiben a legkevesebb "cucc" van és egyéb adalékok, színezékek, cukrok, édesítők egyebek, de az egészséghez egyetlen ilyen terméknek sem lesz soha köze. Az "egészséges energiaital" önmagában egy oximoron.
2018. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

A legegészségesebb energia ital reggel éhgyomorra egy pohár víz.

[link]

2018. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kávéval vagy teával jobban jársz
2018. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A dobozos energy drinkekre gondolsz, igaz?


Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, melyik a legbecsületesebb tolvaj...

2018. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Isostarra kiserletezem ugyan ez a bajom
2018. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%
Szerintem inkàbb próbálkozz a zöld teával, az is èlènkít. Ha nem elèg, akkor ott az energiaital. Vagy ott vannak a koffeintabletták is - bár azt nem tudom, mennyivel kevésbé ártalmas, mint az energiaital...
2018. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
#2 Persze, a víz még a rákot is gyógyítja :D Röhögnöm kell a cikktől amit linkeltél
2018. szept. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindenképpen energiaitalhoz akarsz fordulni, akkor neked az ideális az a Redbull.
2018. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

azt idd amelyik ízlik...az hogy mi egészséges, mi nem, az elég relatív, kinek a kinek a gyümilé mert az nem szánsavas, másnak az cukros...

semmivel nem egészségtelenebb mint bármilyen üdítő!!

én napi fél litert is megiszok, kb 10 éve, semmi bajom nincs.

2018. szept. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
feküdj le korában,igyál teát,és szedjél vitamint .
2018. szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!