Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legrosszabb energia...

Süle Dominik kérdése:

Melyik a legrosszabb energia ital? És miért?

Figyelt kérdés
Szerintem az Enter a legrosszabb. Kiváncsi vagyok hogy szerintetek melyik a legsz**abb energiaital.
2019. febr. 11. 13:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy elöttem is írták:az ÖSSZES. Szinte felér a méreggel!!!
2019. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
46%

Konkrétan miért is méreg?

32mg koffein van benne, mint egy normál presszó kávéban.

2019. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
37%
Energiaitalok = Tömény mérgek.
2019. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%

Fejtsd ki, hogy miért.

Milyen összetevejője mérgező? Hány grammot tartalmaz?


Ja, hogy nem tudod. Értem.

2019. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%

Víz, Cukor, Glükózszirup, Étkezési sav: citromsav, Aromák, Savanyúságot szabályozó anyag: nátrium-citrátok, Szén-dioxid, L-arginin-hidroklorid, Panax ginseng gyökér kivonat, L-karnitin-L-tartarát, Koffein, Tartósítószerek: szorbinsav és benzoesav, Színezék: antociánok, Vitaminok: B3, B6, B2, B12, Étkezési só, Glükuronolakton, Guaranamag kivonat, Inozitol


Az L-arginin hidroklorid egy aminosav, mely nagyon sokat segít szervezetednek, hogy még egészségesebben tudjon működni.Ez a hatóanyag, az agyalapi mirigyben termelődik. Amikor komoly fizikai terheltség éri tested vagy depressziós leszel, leáll szervezeted arginin termelése, így ilyenkor fontos ezt az aminosavat máshonnan pótolnod.


A ginseng támogatja az immunrendszert, hozzájárul a szellemi és fizikai erőnlét fenntartásához.


A szorbinsav, illetve sója, a kálium-szorbát a legártalmatlanabb tartósítószer (noha enyhe allergiás tüneteket ez is kiválthat).


A többi minden másban is benne van, ti is ki tudjátok keresni. A legmérgezőbb dolog egy monsterben a cukor. Sőt, hogy tetézzem - egy cukor mentes zéró Cola a maga aszpartám tartalmával mérgezőbb, mint egy Monster.


Forrás:

[link]


[link]


[link]


[link]

2019. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

Amiket nem szeretek: Cooposból a sima, Bombából a sima dobozos (az üvegesnek valahogy más íze van) meg a Wild Touch szőlő.

Nekem ezek a legrosszabbak, de ezeket is megiszom...imádom mindet :D

2019. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
85%

Ízlések és pofonok. Én a Burnt kifejezetten szeretem

Nem vagyok nagy energiaitalos, így csak arról tudok nyilatkozni amit biztosan nem iszok többet. De hogy a legrosszabb lenne, nem biztos.

Nekem a Watt íze nem tetszik és nem is pörget, a 3. doboz után se .

2019. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
65%
A meleg sör.
2019. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyik tömény méreg!!!

Csak a rock and rollt hallgató fiatalság issza, ami a sátán zenéje!

Mert állandóan a tévét nézik, ami elpárologtatja az agyukat!

Ezért a mai fiatalság a kárhozat útját járja!

:D

2019. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
32%
19 ez joooo 😂😂
2019. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!