Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legrosszabb energia...

Süle Dominik kérdése:

Melyik a legrosszabb energia ital? És miért?

Figyelt kérdés
Szerintem az Enter a legrosszabb. Kiváncsi vagyok hogy szerintetek melyik a legsz**abb energiaital.
2019. febr. 11. 13:15
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Srácok. Nem ezt kérdeztem. Azt kérdeztem hogy melyik a legrosszabb. Nagyon elkanyarodtunk a témától.
2019. febr. 11. 19:51
 32/38 anonim ***** válasza:
48%
Mindegyik szar.Az adott kérdést úgykelledt volna fogalmaznod hogy melyik a legrosszab Ízű energiaital.Mivel az 2 külömböző dolog.Mindegyik rossz,csak van köztük ami jó ízű és van ami kevésbé jó ízű
2019. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
38%

"Srácok. Nem ezt kérdeztem. Azt kérdeztem hogy melyik a legrosszabb. Nagyon elkanyarodtunk a témától."


Én meg írtam, hogy mindegyik roszz, csak megjöttek ezek a nagy agytrösszök, hogy mi ebben a rossz, csak ennyi koffein van stb.

2019. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A Buldózer márkájú volt a legrosszabb amit valaha ittam, nem tudom kapható-e még. A mostaniak közül a Burn classic-ot kerülöm, az a legcukrosabb a piacon, annyira hogy érezhetően sűrűn folyós, nekem már ihatatlan.


A nagy boszorkányüldözőkhöz szólva. Mégis hogy gondoljátok valaminek a betiltását, aminek az összes összetevője engedélyezett és megtalálható csomó más élelmiszerben? Pl. valaki linkelt egy cikket amiben egy fiatal meghal egy üdítő (max 75 mg koffein, ha fél liter Montain Dew-t ivott), egy energiaital (~160 mg koffein, nagy doboz) és egy tejeskávé miatt (165mg koffein ha kivonom az első kettőt a 400-ból). Ha ugyanez a hülyegyerek 3 tejeskávét iszik meg, ugyanúgy meghal, csak az nem elég nagy hír a bulvárnak. Amúgy is a Starbucks legerősebb nagy poharas kávéjában egymagában 460mg koffein van állítólag, teljesen legálisan. Aki a koffeint akarja betiltani az készüljön arra hogy az energiaital és a kávé mellett a tea és a kakaó is be lesznek tiltva.

2019. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
26%
Az energia ital az nem egészséges főleg ha túlzásba viszed. Nincs jó energia ital mert mindegyik rossz. Aki szereti őket mert van olyan is az pedig személytől függ melyiket kedveli...
2019. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
76%

Az Enter az nem az amit a Aldiban kapni? Én azt szeretem, főleg a pirosat. :D

Engem a Hell-ekkel lehet kikergetni a világból, szerintem nagyon savanyúak, főleg a zero-s meg az új tuttifruttis.

A Spar saját márkásából van egy karamell-körte ízű, na az volt még olyan amikor belekortyoltam, hogy azt hittem valaki belehányt előtte... :D

A kedvencem meg a barackos Rehab, de azt meg már szinte sehol nem látok... :(

2019. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
34%

Na lássuk csak: több is van; ami borzalom!

Watt; Hell; Saját márkások( Tesco,Spar;Lidl stb; aztán az Adrenalin; na az tömény undor; ezek mind a mellékíz miatt. Amúgy azt tudjátok, h a legtöbb íz micsoda? Tutti Frutti,ami egyenlő a kevert üditőial ízekkel. Egy mix az egész.

Az üdìtőitalok maradék adalékait összekeverik ezekkel az ízfokozókkal és kész a tutti frutti. Ha lehet ízesített verziót vegyél; elnyomja a mellékízt.

2019. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
100%
a bomba rettenetes. konkrétan hányingerem lesz az ízétől annyira cukros.
2022. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!