Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak én irigylem a Sió cég...

Csak én irigylem a Sió cég vezérigazgatóját?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, ő annyi Sió üdítőitalt iszik amennyit akar... Pl: július 21 van forró nyári nap, szomjas de mit igyon... Nicsak! Jobbra 3l-es őszibaracklé mellette. 2. Pl: Mondjuk buli van de elfogyott az ital, kétségbe vannak esve de hoppá! Egy hívás és hírtelen 10 liternyi meggylé jön. Csak szerintem jó neki vagy megőrűltem ?

2019. márc. 26. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Veszettül jó neki. Nála már csak a Ferrero vezérigazgatójának van jobb dolga, mert ő Nutellát ehet korlátlanul.
2019. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon teszed magasra a mércét. Azért jó neki, mert bármennyi Siot ihat?
2019. márc. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg pont nem iszik annyi siót. A könyökén jöhet ki.
2019. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem max. a munkahelyén az irodai kishűtőben van neki Sió, otthon tuti nem azt issza, ahogy általában a módosabb emberek. Van a "frissen facsart"-nak hirdetett 100 és 50%-os verzió, ami egyfokkal jobb, de amúgy nem túl jó minőségű a sima 25%-os széria és iszonyat cukros. Gazdagéknál facsarják gyümölcspréssel vagy centrifugával frissen a gyümölcsöt, pláne a szezonálisat, de például az én egyetlen igazán burzsuj ismerősömék a Graninire és a Nektária termékeire esküsznek, így nyilván ez is ízlés kérdése.
2019. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!