Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van meg aki leszokott a...

Van meg aki leszokott a Kinley termekekrol miota alig van cukor benne es utoizt ado edesitoszer is van a nem zeroban is? Eleinte nem tudtam mitol olyan rossz az ize aztan sikerult rajonni.

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%

Gondoltam, hogy a cukorfüggő zombik nem tudnak már józan ésszel gondolkodni (hisz nincs nekik) miért is kellett kivezetni a cukrot.

Kb. 1% ban van köze a cukoradóhoz, a többi pusztán egészségügyi ok, a jó irányba tendálnak és a 21. században ez el is várható.

Nem vagyok se fényevő, se vega, csak tanult értelmiségi!


A cukor méreg, persze az aszpartám is(mondjuk ma már az elavult, Stevia, Eritrit, Nyírfacukor van). Mert ezek nem tudnak függőséget, hízást okozni. A cukor igen! Az ember pedig gyarló és akaratgyenge.

Pont mint ti, itt hisztiztek vadidegeneknek a cukorfüggőségetek miatt! Nevetséges!:D

2019. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
11: te beteg vagy. Nem vagyok cukorfüggő. Nem a cukor hiányik, hanem a normális íz. Az üdítőkbe meg pont nem természetes édesítőket tesznek, úgyhogy még egészségesebb sem lett. A cukor nem méreg. Normális ember tud mértéket tartani, mint sok minden másban is.
2019. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az édesítőszer hol egészséges? Amúgy nem lenne vele semmi gond, ha nem lenne tök gejl tőle minden. Szóval minden túl édes, sokkal rosszabb, mintha cukros lenne.
2019. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Te fogykos. Nem erted hogy az zavar hogy s.r az ize? Es az hogy orakon at utoiz van.

Erdekes a life tok finom. De azt sem arulja mar a magyar Muller sem. Vagyis amibe normalis nem aszpartamos edesito kerul az lehet jo. En nem bannam ha zero minden de akkor az ize ne legyen olyan mint most. Amugy meg inkabb venne 50-100 ft-al dragabb vanilias cocat ami a szlovakoknal is van mint 200-370 kozott a dobozos amerikait es osztrakot.

2019. jún. 5. 22:50
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14:

Akkor igyál vizet, az írásodból leró, hogy valami 200 kilós fotelba folyt gyerek lehetsz, aki már csak gurulva tud sétálni menni. Te "fogykos". :D

2019. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
75 kg is alig vagyok de ne zavarjon...:)
2019. jún. 6. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!