Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért isszák ennyire az...

Miért isszák ennyire az emberek az energia italokat?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 17:19
 1/10 anonim válasza:
79%
Talán, mert szeretik?
2019. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik az ízét és/vagy valami miatt szükségük van az élénkítő hatására. Sokaknak lehet puszta megszokás, mint a kávé vagy a tea (bár utóbbi kettő szerencsésebb eset, lévén egészségesebbek).


Régebben én is aittam, igaz ritkán, de leginkább mikor piáltunk, akkor az energiaital és a chips elmaradhatatlan volt. Aztán, ahogy elhagytam az alkoholt szinte teljesen, energiaitalt pedig egyáltalán nem iszom, igazából szerintem ízre sem a legjobb, és azt sem tapasztaltam soha, hogy éberebb lennék, vagy felpörögnék.

2019. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Amiért kávéznak, cigiznek, isznak, drogoznak stb. Tudják, hogy egészségtelen, de mindig van valami kifogás, hogy miért. Vagy mert csak.
2019. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a hatásuk miatt iszom, igazából tudatmódosító szerként. Nyilván nem kell semmi durvára gondolni, de az a pörgés kell amit kb 1 órára ad, az nagyon jólesik. Közben valami keményebb zenét hallgatok. (hip-hopot szoktam) Nem azt jelenti ez hogy ébren maradáshoz kell, pont hogy fáradtan nem is iszom mert akkor kevésbé pörget. Kb olyan ez mintha megiszik valaki 1-2 sört, semmi komoly dolog de azért egy rövid időre jobban érzi magát az ember. Monstert szoktam inni, és kb heti kétszer.
2019. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Én szeretem.

Ugyanezt kérdezhetném a kávéról, amit undorítónak tartok.. Ráz tőle a hideg. Ha más issza is. De nem izgat, igyák..Max a szaga miatt zavar, munkahelyen be se mentem az ebédlőbe ha kávézott valaki.

2019. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kell az a többlet éberség amit megkapok a nagy dózisú cukor+koffein kombotól. Mindig monstert iszok egy 0,5 literes nálam 30 perc kb szépen lassan megiszom és jobban tudok koncentrálni kb 1,5 órát. Az a lényeg, hogy segít beindítani a tanulást és a munkát is ez "felpörgés".
2019. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Mikor még ittam, az íze volt az, ami megfogott.
2019. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem ,hogy nem veszekedés miatt írtam ki. Nekem nagyon műanyag íze van. Mikor elsőnek megkóstoltam olyan gumi íze volt . A kocsik autógumija jutott eszembe elsőnek . Utána később arra emlékeztetett az íze mikor a kocsigumik füstöltetik a kereküket. Az az igazi égett szag csak ízben :) :D Furcsa még a mai napig is nekem ez az energia ital. Én mondjuk csak vizet iszom . Szóval nem lett a kedvencem az a lötty. Persze megkérdezhettem volna ezt a drogról ,alkoholról és kávéról is ahogy írták előttem ,de én erre lettem volna kíváncsi,hogy ebben mi a jó ?!?!?! :D
2019. jún. 25. 20:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de az is igaz, hogy csak 2-3 ízt. A kávét pl utálom, ez helyettesíti nekem reggel.
2019. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik az ízét? A kamaszok között preztískérdés, felnőttebbnek gondolják magukat tőle. Van, aki nem bírja a kávénak még a szagát sem, neki jó az energiaital.

Én mondjuk már nem szeretem, szerintem undorító íze van egy csomónak, de huszonévesként én is sokat ittam.

2019. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!