Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyien innának alkoholos...

Mennyien innának alkoholos italokat ha nem lenne tudatmódosító hatása?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 08:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem :p. Így se sokat, nem szeretem az erjedt ízt, se a töményet, kb csak a koktél amit szeretek, ami alkohol nélkül egy kicsit hájpolt szörp lenne csak :D.
2019. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne is kérdezz ilyesmit! Ezer problémát vetne fel. Pl. ki merne akkor disznót vágni? Hogy politizálnánk? Mit innál mielőtt bevezetsz a melóhelyre?
2019. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#3-ashoz hasonlóan én is szeretek új piákat kipróbálni, de az ízük miatt nem azért, hogy mennyire ütősek! Bort nem igazán szoktam inni, finom az is, de nem találok benne akkora élvezetet, sört és töményeket viszont többször szoktam, de azokat se berúgásig, csakis mértékkel, nem vagyok alkoholista, mindig tudom hol a határ! Nekem például az alkoholtól eleve jobb kedvem lesz, a másnaposság viszont abszolút nem hiányzik!

Tehát azért ne essünk túlzásba ilyen "tudatmódosító" szöveggel, nem mindenki azért vesz alkoholt, hogy berúgjon, hanem mert vagy jobb kedve lesz tőle, vagy pedig társaságba baráti iszogatásokhoz is az az ideális!

32/F

2019. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

1:

Én, aki iszok alkoholmentes sört is, nem értek egyet a következtetéseddel. Ugyanis:


1. Jelenleg van mindkettő, alkoholos és alkoholmentes is. Ezért csak annyit tudunk, hogy a kettő közül melyiket választják inkább. Azt nem, hogy ha nem lenne alkoholos, mennyien innának mentest. Az én alkoholmentes sörfogyasztásom biztosan növekedne, ha nem kapnék alkoholost, mert amíg mindkettő van, utóbbiból többet iszok.

2. Öngerjesztő is a folyamat, hiszen sokkal kevesebb féle alkoholmentes sör van a kisebb piaca miatt.

3. Bár fejlődik a technológia, de még mindig van egy jellegzetes mellékíze az alkoholmentes sörnek, én mondjuk megszoktam, de nincs mindenki így ezzel. Szerintem legjobbak amúgy az alkoholmentes búzasörök, azoknál érezni ezt legkevésbé.

4. Erős sztereotípiák kísérik az alkoholmentes söröket. Az alkoholmentes Radlereket még erősebbek.


Összességében amúgy pozitív hozadéka lenne, ha a cukros üdítőkről sokan áttérnének az alkoholmentes sörökre, ezeknek amellett, hogy az előállításuk olcsóbb, jobb a szomjoltó hatása, egészségesebbek, és lassabban érdemes inni, mint mondjuk egy kólát.

2019. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
79%

8:

Kóstold meg az alkoholmentes Erdinger búzasört.

2019. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!