Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történne ha meginnál 7dl...

Mi történne ha meginnál 7dl Jagert 2 óra alatt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm le szeretne hajtani egyet 2 óra alatt és nekem nem tűnik jó ötletnek...

2019. szept. 8. 19:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Agyilag eljutsz arra a szintre, amit egy szavazótól elvárnak.
2019. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm simán megissza, kicsit részeg lesz, és nem több, ő hosszabb bulik alkalmával akár 2-3 üveget is elpusztít. Engem szerintem egy fél üveg is kiütne, mert kb. 2 éve összesen nem ittam meg 7 deci alkohol tartalmú italt. Szóval az egyénfüggő.
2019. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
79%
Ne igya meg! Sokmindentől függ, de simán esélyes az alkoholmérgezés és a halál is ekkora mennyiségtől. Igen, vannak emberek, akik ennyi idő alatt ittak már meg többet is, de nem tudhatja előre, hogy az ő szervezete mennyire bírja. Semmi értelme kivagyiság miatt kockáztatnia az életét.
2019. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer sikerült (még régen, ki voltam borulva, azóta is bánom), én nem emlékszem semmire a dologból, haverjaim vittek haza, utána 2 napig rosszul voltam. De nem az a vicces "hihi X be van rúgva, marhaságokat beszél és esik-kel" szitu volt, hanem tényleg úgy kellett hazahúzni, mint a döglöttmacskát, se kép, se hang, konkrétan álmomban hánytam egész este.

Nem ajánlom.

2019. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyit eszek előtte meg hogy iszok e kísérőt mennyire vagyok kipihent, milyen lelkiállapotba vagyok stb. Volt már olyan hogy fáradtan, éhesen, rosszkedvűen kísérő nélkül 2 óra alatt megittam 4 feles vodkát meg 1 sört és 3 órás képszakadás meg vagy 6-szor hánytam. Meg volt olyan is hogy egy kiadós grilles kajálás alkalmával jól kipihenve jó hangulatomba megittam 7 deci vodkát bekeverve 1.5 liter rostos naranccsal 2 óra alatt és csak tök jól éreztem magam szóval ez nagyon sok mindentől függ. Mondjuk a Jager egy fokkal "problémásabb" ital mind a vodka, mert a sok hozzáadott cukrot tartalmazó likőrök, mint amilyen a Jager is a legtöbb embernek jobban kikezdik a gyomrát mint a tisztább italok. Én is sokkal többször hánytam életem során Jagertől meg Hubertustól mint vodkától, whiskytől vagy pálinkától pedig ezekből is fogyasztottam már bőven.
2019. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
Meghalnék kb.
2019. szept. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

15:

Ha 2 óra alatt akar 7 decit meginni, akkor az a problémásabb, ha nem kezdi ki a gyomrát...

2019. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Felét Unicumból 2,5 óra alatt, minden shot mellé 2-3dl fincsi, jónevű rostos gyümölcslé. Akkor rendben van.
2019. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ne vitézkedjetek! Bameg, ne igyon meg ennyi alkoholt. Komoly baj lehet belőle.
2019. szept. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Keressetek rá "a világ leghasznosabb excel táblázata" kifejezésre.

(majd megköszönöd, ha megnézed)

2019. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!