Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történne ha meginnál 7dl...

Mi történne ha meginnál 7dl Jagert 2 óra alatt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm le szeretne hajtani egyet 2 óra alatt és nekem nem tűnik jó ötletnek...

2019. szept. 8. 19:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy en is ittam mar hasonlo mennyiseget, csak az sorbol vodkabol meg jagerbol volt. Maga az alkoholmennyiseg kevesebb volt, de 3 felet ittam tehat kb annyira durva mint amennyit a baratom tervez.

Az eredmeny: 3 oras kepszakadas, hanyas. Ami erdekes, hogy masnap szinte tok jol voltam...

Probalom rola lebeszelni...

2019. szept. 12. 16:21
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha az alkoholmennyiség nem volt annyira sok akkor az nem olyan durva hiába 3 féléből ittad. Ha összekeversz minden szart az annyiból rossz hogy nagyobb eséllyel hánysz de úgyse fog ugyanakkora véralkoholszintet okozni mint ha 1 féléből innál meg többet. Szerintem beszéld le róla. Ettől a mennyiségtől sokkal valószínűbb hogy rosszul lesz, nem jól.
2019. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
30 éve meg se kottyant volna. Ennél sokkal többet ittam napi szinten. Mivel azonban 27 éve absztinens vagyok, alighanem merev részegen vinnének a detoxba.
2019. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy a veralkoholszint nem lenne magasabb, (nekem kb 3.2 volt, mig ez igy 3.4) de a keveres ketsegkivul jobban be tud utni, plane h csak kicsivel volt nekem kisebb

Persze, tuti lebeszelem rola

2019. szept. 12. 18:37
 25/25 anonim ***** válasza:
Igyatok jó sokat, ha értetlenek vagytok. Veszélyes! Már írtuk páran. Te meg itt magyarázol. Igya vaze.
2019. szept. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!