Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire rossz, ha egy 18...

Mennyire rossz, ha egy 18 éves lány egy db 40%-os rövidtől VAGY két pezsgőtől "berúg"?

Figyelt kérdés
Berúgás alatt azt értem: szédeleg, félrebeszél, rövidtávú memória vesztés(elfelejti amit egy perce mondott), hányinger és egy kicsit többtől már hányás, meg érzelemvihar.
2019. dec. 18. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Főleg ha tudja magáról előre és ezért nem iszik nyilvános helyen, csak szűk társaságban, akikben megbízhat.
2019. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak és kizárólag ünnepekkor, otthon, szűk családi-baráti körben. Ez évi 4 alkalom: karácsony, szilveszter, 2 szülinap.

De a rosszat úgy értem, hogy mennyire normális? Mások(pl az egyik barát) 7 sört és 3 rövidet érez meg épphogy. Meg még sokan vannak, akik csomót isznak, mire elérik ezt a hatást.

2019. dec. 18. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy hozzászokva, ennyi. Ne is legyél.
2019. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki jobban bírja, van aki kevésbé. Lehet átlagot számolgatni de minek. Annyit bírsz amennyit. Legalább tudod hogy hol a határ és ezen a pár alkalmon se csinálsz hülyét magadból. Szerintem nem jó és nem rossz. Ez van és kész.
2019. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindneki mashogy birja, hozzaszokni sztem nem lehet. anyagcseredtol fugg es h mit eszel elotte (mondjuk egy jo zsiros porkolt utan en jobban birom :D) de egy light salatara mondjuk nem
2019. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy hozzászokni nem lehet az nagy hülyeség. Saját bőrömön tapasztaltam hogy mikor tartottam 2-3 teljesen alkoholmentes hónapot utána mennyivel szarabbul bírtam. Meg persze az első pár piálásomkor is. Az viszont tény hogy nem mindegy mit és mennyit eszik az ember mint ahogy az se mennyire kipihent milyen lelkiállapotban van illetve hány kg és milyen nemű. Nem baj az ha nem bírod így fiatal lányként aki csak ritkán iszik nem is meglepő hogy ennyit megérzel.
2019. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem rossz! Bármikor a vendégem lehet... :)

Viccet félretéve tényleg nem, nem bírja a piát, mi ebben a rossz? Nem iszik, ennyi...

Az érzelemvihar, na az para, az nagy baj. Indulatosság is van? Ilyenkor nem az a baj, hogy az alkohol ezt hozza ki, hanem, hogy ezt tudja kihozni. Ha nem iszik, attól még nem szűnik ez a baj, csak nincs felszínen!

2019. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!