Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rossz az összes első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz az összes első randim? És nincs folytatása?

Figyelt kérdés

Régebben már írtam ide és nem vagyok valami aktív tag, nem is ma volt hanem egy fél éve szóval úgy sem emlékszik arra senki szóval felvázolom az egészet elölről.

Szóval nagyjából másfél éve ismerkedek aktívan és nem csak úgy mint eddig, hogy úszok az árral lesz ami lesz és "majd jön" na így nem lehet leélni a tini éveimet szóval másfél éve realizálódott bennem ez nem fog megtörténni. Mivel fiú suliba járok így suliban nem tudok ismerkedni és a közvetlen környezetemben sincsenek lányok szóval azért elég nagy hátrányból indulok és nincs testvérem se amit azért emelek ki mert én úgy érzem amiatt sincs valami jó kommunikációs képességem mert mindig egyedül vagyok kb itthon és nincs ember akikkel beszélgessek max így neten ami eléggé jóra fejlesztette az írási képességeimet. (Ezt láthatjátok ebből a szösszenetből is) Szóval teljesen 0 ról sőt hátrányból elkezdtem neten ismerkedni mert ugye kicsit önbizalomhiányos vagyok/voltam és félénk ami miatt nem nagyon mertem volna odamenni és így leszólítani nagyon. Bennem mindig az van, hogy valamilyen jelet adjon én nem megyek teljesen oda "vakon" ha szimpi lennék neki tudtomra adná valahogy és akkor már annyit megér hogy megpróbálom, csak érdekes módon soha nem történt ilyen...

Szóval neten, társkeresőkön, facebook oldalakon/csoportokban ismerkedtem és a mostani eset ami kiváltotta ezt a "segélykérést" és amiért itt vagyok és írok ehhez kapcsolódik. Mert bár ez idő alatt próbálkoztam többször is élőben semmilyen sikerrel nem büszkélkedhetek.


Szóval eddig minden lánnyal az első randiig jutottam. Egyetlen egy lány van ez a másfél év alatt akivel 1-2 hónapig "jártam" és találkozgattam de nem volt semmi csak csók. Szóval komolynak nem mondanám. De itt nem is ez a lényeg hanem az összes többi. A legelső randim (full életemben) és ahhoz képest jó volt a részemről de a csaj szerint unalmas és gáz, ő mondta először, hogy más vagyok mint írásban (vissza fog térni ez a dolog) messengeren nagyon jól elbeszélgettünk minden de valahogy élőben, személyesen nem volt meg ez a dolog. Bár itt sokat beszéltem (mert amúgy csöndes vagyok de csak addig míg nem nyilok meg valakinek) szóval itt viszopnylag sokat beszéltem mert a csaj nagyon passzív volt és nem is érdekeltem... Elvileg csalódott a külsőmben is mert a "képeken más voltam" ami hülyeség szerintem, facebook, minden ismerősöm akit megkérdeztem azt mondta így nézek ki szóval vagy kifogás volt vagy nem tudom de elvileg a külsőm sem olyan volt mint ő azt elképzelte. Mindegy.

Második randi igaziból csak egy elkísérés volt, a csaj ment bevásárolni és vele mentem de randi volt csak dolga is volt és a plázában ott leültünk meg ilyenek. Szóval itt is nagyon passzív volt a csaj, a szemembe se nézett, nem is érdekeltem, ha közeledtem elhúzódott szóval teljesen ellentettje ami eddig volt beszélgetésben. Mert nem csak az előző csajjal, vele is nagyon nagyon jól elvoltunk. De élőben jött az újabb csalódás. Igaziból erről ennyi.

Harmadik: Ez volt a "járós" téma igaziból moziztunk és utána nem volt utána passzív megöleltem és hagyta meg puszit adtam az arcára teljesen basic volt. De mozi alatt meg nem is fogtam a kezét, pedig középre raktam de semmi reakció és azt hittem ez is off lesz mert semmi érdeklődést nem mutatott (itt is jó volt neten) és igaziból Ő adott több lehetőséget (bár ő is abba akarta hagyni és elengedni az egészet, volt egy ilyen pont az első randi után hogy nem tudja mit akar, időt kér stb. azt hittem off lesz de adott lehetőséget és végül lett belőle pár hónap)

Negyedik: Ez egy barátság lett, neten ismerkedtünk meg és jó barátok lettünk a mai napig. Igaziból ennek nagyon örülük mert jobb mint egy barátnő és olyan 1 éve mellettem van :D Szóval ez kakukktojás mert azért tartott tovább mint egy randi mert csak 1 volt. Utána ilyen talik lettek. De itt is kicsit az nyomaszt miért nem lett semmi? Mert randinak indult de barátság lett, ez is az én hibám valószínű.

Ötödik: Na ez a friss élmény... (Igen csak 5 volt másfél év alatt ez is bizonyítja mennyire ritka ez és hogy csak egy bizonyos beszélgetés után lesz randi, de ez evidens mondjuk. Ja amúgy ezek a randik de sok lánnyal beszélgettem gondolom egyértelmű) Szóval ez fájt a legjobban de nem csak azért mert ez a legfrissebb hanem nagyon aljas volt az egész... Szóval beszélgettünk nagyon nagyon nagyon jól kijöttünk, beszélgettünk álló nap, komolyabb témákba is belementünk, magunkról és a kapcsolatunkról is tudtunk beszélni, ki mire vágyik, ez nagyon érett dolog volt és ezt szerettem. Erre végre azt hittem az igazi lesz mert semmi hiba nem volt sehol! Azt mondta nagyon szimpatikus vagyok neki, szeretne velem komoly kapcsolatot stb. Beszéltünk ezekről meg minden, kimondtuk a dolgokat és ez nagyon jó volt! Nem volt félreértés. Aztán jött a randi... Elmentünk iszogatni és sétálni de elmondása szerint nagyon gáz volt és kellemetlen. Azt mondta nem tudja velem elképzelni, hogy járunk vagy akármilyen kapcsolat is legyen köztünk. Ez nagyon megbántott és le is lépett. Nem mondta ki de valószínűleg a külsőm volt a baja, mert valamiért barátnak se semminek nem akart tudni az életében. Teljesen off.


Írásban valahogy mindegyik kedvelt de élőben mindegyik kiábrándult belőlem! Legalábbis vagy barátság lett belőle vagy tudta és bevallotta rossz volt de adott neki még esélyt, és jó lett. Nem adnak esélyt és ezt nem tartom fairnek de mondjuk jogos... Valaki nem akarja erőltetni. Nem volt se őszinte és igaziból ő volt teljesen más élőben mert nem volt velem őszinte míg neten igen. Mikor közeledtem ellökött magától, szóval teljesen érthetetlen. Egy nagyon szimpi srácból akivel komoly kapcsolatot akarsz mi válthatja ki ezt? Hogy már az is fáj, hogy hozzád ér? Érthetetlen számomra...

De mi a baj? Mivel tudnám ezeket kiküszöbölni? Élőben más vagyok mint kiderült, valamennyire mindenki de most már én is látom ez igaz... Erre mit lehet tenni? Hogyan tudnék jó lenni a randikban?

Remélem valaki elolvassa és tud segítséget nyújtani mert nagyon bánt a dolog és szeretnék végre sikeres lenni a lányoknál.

Nem görcsölök ezekre rá, igaziból nagyon örülök és boldog vagyok de amikor a partner passzív és nem akar semmit se úgy nehéz randizni. És minden lakalommal ez van... Mit tegyek? Hogy lehetnék normális??



2019. okt. 21. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit hosszú lett a szöszeneted😂


Hát szerintem te így írás alapján normális vagy ,semmi képpen egy lány miatt ne változtass magadon. Hát szerintem nem te vagy élőben más. Hanem a lányok . Mert ha írásban szimpi voltál neki nem hinném hogy élőbe ne lennél az neki. Szerintem csak nem voltál élőben az a kigyúrt ,pénzes pasi akiket ezek a lányok elképzeltek és ezért könnyebb volt inkább azt mondani,hogy nem így néztél ki a képen.

Remélem vmibe tudtam segíteni.

2019. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első randin m8ndent bele kell adni , nem szaban totojázni.

dobd félre ezt a nem nyílok meg dumát, az első randi az ismergedésről szól, ha nem beszélsz akkor mit vársz.

Randi előtt rendbe teszed magat hogy toppon legyél, beküldesz pár felest és nyomatod ahogy azt kell.

Nem kell feltétlenül önmagadat adni, az első benyomás után dől el, a többi randin athatod önmagat ugyis az első randi alapján vagy megítélve és utánna már csak szépited magat az igazi személyiségeddel.

2019. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján semmi baj nincs veled. Nem gondolom, hogy mind az 5 alkalommal te voltál “más”.. Inkább szerintem itt az a helyzet, hogy az adott làny már elképzelt téged valahogy és ahhoz az elváráshoz képest nem feleltél meg. Az, hogy nem nyílsz meg tudom, hogy ez nehéz de az ismerkedés arról szól hogy kérdezz, beszélj, vàlaszolj és ismerd meg a másikat mutasd meg, hogy milyen vagy. Egyébként moziba kérlek ne vigyél senkit első/második randin.. Nem tudtok beszélni meg semmi szóval ne. Nemjó!

17/L

2019. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem ez szösszenet :D Írás alapján igen, de mint látszik írásban mindenkinek szimpi vagyok és most is látom, hogy ennyi írás alapján levontátok ezt mikor nem ismertek. Nem mintha téves lenne de értitek, valahogy neten más. Lehet ti sem élveznétek élőben a társalgást velem vagy nem igazán tudnátok bármit elképzelni velem. Megváltozni nem akarok de változtatni magamon igen. Valamennyire ezeket a dolgokat kijavítani és valahogyan fejlődni és előre haladni mert másfél éve ugyan ott toporgok... Nem ilyen lányokra hajtok és ilyenekkel nem is beszélek, nem ez a probléma szerintem...

Én minden tőlem telhetőt mindig megteszek, mivel mint látszik kevés jut és ezt ki akarom használni amennyire csak lehet. Most is inni mentünk, a piával nem volt gond és nem is a részemről voltak gondok (ahogy látszik egyikkel sem) mindig a csaj sokall be. Mert én a talira már úgy megyek, hogy szimpi minden oké és nem történhet (benne van de eddig nem volt ilyen, mert szerintem nem annyira bonyolult... Tudom hogy néz ki, tudom hogy milyen a stílusa milyen ember akkor milyen meglepetés érhetne? NEm értem ezeket a nőket, mit várnak? Teljesen más leszek? Ha meg nem jövök be úgy míg a tali-ig eljutok megváltozok? Nem tudom tényleg mire számítanak...)

Te is azt írod írásom alapján... Ezt tudom és írásban más és könnyebb. Nem rosszból mondom, jól esik. De ez soha nem volt nehéz nekem, inkább élőben nehezebb. De igaziból nem vagyok másabb csak talán kicsit frusztráltabb a helyzet. De ha lenne egy olyan partnerem aki nem hátráltat és benne lenne az ismerkedésben akkor könnyebb lenne. De azt látom, hogy már a randi első 5 percében ez eldől mi lesz és a többi idő húzás, felesleges az összes beszélgetés a több hetes ismerkedés neten beszélgetés mind kuka pusztán 5 perc személyesen... Nem értem a nőket... A mozi vicces módon az egyetlen amiből 1-2 hónap lett. Lehet nem jó de csak ez az egy pozitív tapasztalatom van.. Persze én is értem mire gondolsz de mosti randi is nem volt sok duma, mert csak én mondtam valamit mondta "ja meg aha" szóval értitek teljesen passzív, így veszett úgy...

2019. okt. 21. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak élöben kellene ismerkedned, írás alapján valszinüleg azt szürik le hogy van önbizalmad böven.

Élöben viszont megérzik hogy valami gond van testbeszéd stílus sokat elmond,ebben a lányok nagyon de nagyon jók,tehát olyan mértékü önbizalomhiányt észlelnek még barátzóna sem müködik. Változtatnod kell és csak úgy tudsz ha élöben kapcsolatokat alakítasz ki folyamatos beszélgetés stb

2019. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez nagyon hülyén fog hangzani, de én személy szerint ki nem állhatom, ha egy srácnak büdös a szája. Csak azt tanacsolhatom, hogy ha eddig nem tetted volna, hogy moss fogat randi előtt, vagy rágózz.

Remélem tudtam segíteni!

2019. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot! Nem dohányzom de erre igaziból így nem figyeltem de szerintem nincs vele baj, de egy rágó soha nem árthat.

Viszont volt olyan lány is akár ez az utolsó aki dohányzott szóval nyilván nem ez volt a döntő mindig, nem emiatt lett sikertelen az összes randim de figyelni fogok ezek után erre köszönöm!

2019. okt. 23. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!