Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az hogy régebben...

XY2003 kérdése:

Miért van az hogy régebben jól bírtam a piát most meg 1 felestől hányingerem van?

Figyelt kérdés

Régebben ritkán 1-2 havonta buliztunk, sütögettünk és ügye ittunk is mellé ( Főleg szilveszterkor). Ritkán ittunk és nem is sokat általában de volt egy alkalom mikor nem éreztem a határt, hamarabb kidőltem mint szoktam( sokkal ). Hánytam elég rendesen és marha másnapos voltam(előtte soha). eltelt 2 hónap és egy jó barátom születésnapján elmentünk inni és 1 kör után szaladtam wc re mert úgy éreztem hogy jön vissza .kb 3 hónapja volt ez és előző hétvégén volt egy buli és csak keverve ittam (pl vodka sprite , whisky kóla) és úgy semmi bajom és már becsiccsentve megpróbáltam inni töményet és megint ugyan az a hányinger 1 kör után. nem tudom hogy mi van velem. ha valaki tudja hogy mi bajom és hogy van e valami megoldás akkor az írja lekérem. köszönöm ha elolvastad :)


ui.: 20 leszek szóval nem vagyok kiöregedve szerintem



2020. márc. 7. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De. Öregszel. Ügye.

De ha így folytatod nyugi, hozzászoksz. Aztán 2x ennyi kell, hogy megártson. De miért baj ez? Örülj hogy nem bírod, legalább akkor nem iszol.

2020. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alletta ***** válasza:
52%
azt nem értem miért kell erőltetni az ivászatot?
2020. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1) elszoktál tőle, kisebb a toleranciád.

2) gyengébb a szervezeted

3) nincs akkora beled már

4) csökkent a rendszeres mozgásod

2020. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Zselé lettél...
2020. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52‰ neked valami súlyos problémád lehet. Nn szeretett anyád? Vagy képtelen vagy értelmes munkát találni, amiben hasznosnak érzed magad? Mit kell itt taknyozni influenza szezonban?
2020. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!